سریع‌ترین مرد ایران، عمدا دیسکالیفه شد!

ایسنا نوشت: در سومین روز مسابقات دوومیدانی بازی‌های کشورهای اسلامی سریع‌ترین مرد ایران در رقابت‌های دوی ۲۰۰ متر به شکل عمدی دیسکالیفه شد.

سریع‌ترین مرد ایران، عمدا دیسکالیفه شد!

سومین روز از مسابقات دوومیدانی بازی‌های کشورهای اسلامی چهارشنبه، 19 مرداد برگزار شد که طی آن تنها دو نماینده ایران مسابقه دادند.

طبق برنامه فرزانه فصیحی، حسن‌تفتیان و محمدحسین ابارقی سه نماینده ایران در دوی 200 متر بودند که تنها ابارقی مسابقه داد. او با ثبت زمان 20.75 ثانیه زودتر از سایر دوندگان از خط پایان دور مقدماتی گروه خود عبور کرد و راهی نیمه نهایی شد.

فرزانه فصیحی که روز گذشته در مسابقات دوی 100 متر دچار عارضه تنفسی شد، در مسابقات دوی 200 متر شرکت نکرد اما نکته جالب دیسکالیفه شدن حسن تفتیان در رقابت این ماده بود.

تفتیان برخلاف مسابقات دیگر با تیشرت در خط استارت قرار گرفت و زودتر از فرمان حرکت داور از روی تخته استارت جدا شد و شروع به دویدن کرد. با توجه به تجربه این ورزشکار در مسابقات بین‌المللی این اتفاق حاکی از عمدی بودن رفتار تفتیان برای دیسکالیفه شدن بود چون اگر در مسابقات شرکت نمی‌کرد مشمول جریمه می‌شد.

در رشته 110 متر مانع هم مسعود کامران در فینال به میدان رفت و با زمان 13 ثانیه و 74 صدم ثانیه پنجم شد و به کار خود پایان داد.

بیشتر بخوانید:

251251

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان