مشاورین کلید
شرکت آکام آتا
مشاورین کلید
شرکت آکام آتا
جراحی زیبایی

آرش رضاوند: استقلال خانه من است

مهر نوشت: هافبک تیم فوتبال استقلال تهران پس از تمدید قرارداد با این باشگاه گفت: استقلال خانه من است و از اینکه باز هم به تیم بازگشتم، خوشحالم.

آرش رضاوند: استقلال خانه من است

آرش رضاوند پس از تمدید قرارداد خود به مدت یک فصل دیگر گفت: «خوشحالم که در اختیار باشگاه بزرگ استقلال هستم و می‌توانم برای این تیم بازی کنم.»

او که نیم فصل دوم از رقابت‌های فصل گذشته لیگ برتر را به عنوان بازیکن قرضی در فولاد خوزستان گذراند، اظهار داشت: «از مردم خوب خوزستان، باشگاه فولاد خوزستان و کادر مدیریت و مربی این باشگاه تشکر کنم که در این سه چهار ماه زحمت کشیدند اما طبیعتاً استقلال خانه من است و خوشحالم که دوباره به تیم خود بازگشتم.»

رضاوند تصریح کرد: «از آقای آجرلو تشکر می‌کنم که این اعتماد را به بنده داشت که در اختیار باشگاه استقلال باشم. همینطور سرمربی استقلال که در سه چهار هفته گذشته تمرینات و اردوهای خوبی را پشت سر گذاشتیم.»

هافبک تیم فوتبال استقلال تهران یادآور شد: «امیدوارم پس از اردویی که در ترکیه داشتیم، فصل خوبی را با اعضای تیم پشت سر بگذاریم و نتایج خوبی بگیریم.»

او در پایان خاطرنشان کرد: «در هر تیمی بودم، اولویتم با تیم بوده است و هدف فردی نداشته ام. امیدوارم در مرحله اول تیم نتیجه بگیرد که این اتفاق با حمایت هواداران بیفتد و مثل سالهای گذشته برای آنها شادی آور باشیم.»

بیشتر بخوانید:

251251

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
جراحی بینی
پیشخوان
تبلیغات متنی