مشاورین کلید
شرکت آکام آتا
مشاورین کلید
شرکت آکام آتا
جراحی زیبایی

اعضای یک باند قاچاق سلاح دستگیر شدند

رییس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از شناسایی و دستگیری اعضای یک باند قاچاق سلاح شکاری غیر مجاز در عملیات ماموران این پلیس خبر داد.

 

به گزارش تابناک از مرکز اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ محمد حسن اسماعیلی روز پنجشنبه افزود: در پی کسب خبری مبنی بر انتقال محموله ای از سلاح به وسیله 2 دستگاه خودرو به یکی از استان های غربی، موضوع بصورت ویژه در دستور کار تیم های عملیاتی و اطلاعاتی پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان قرار گرفت.

وی اظهار داشت: ماموران پس از اینکه با رصد هوشمندانه خود مسیر تردد خودروهای متهمان را شناسایی کردند با اخذ مجوز از مرجع قضایی به محل اعزام و طی یک عملیات منسجم و هماهنگ 2 دستگاه خودروی سواری متعلق به قاچاقچیان را توقیف کردند.

رییس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از کشف 35 قبضه انواع سلاح شکاری غیر مجاز در بازرسی از خودروهای مذکور خبر داد و اظهار داشت: در این عملیات 6 نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.

وی تاکید کرد: پلیس قاطعانه با خرید، فروش و نگهداری سلاح های غیرمجاز برخورد می کند و در این راستا از شهروندان درخواست می شود تا درصورت اطلاع از این گونه موارد مراتب را از طریق شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا برخورد های قانونی با متخلفان صورت گیرد.

 

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
جراحی بینی
پیشخوان
تبلیغات متنی