مشاورین کلید
شرکت آکام آتا
مشاورین کلید
شرکت آکام آتا
جراحی زیبایی

دستگیری عامل اخاذی از بانوان در فضای مجازی

با اقدامات فنی پلیس فتا و هماهنگی قضایی یک نفر متهم در این زمینه شناسایی، دستگیر و مشخص شد که متهم با دسترسی به اطلاعات خصوصی افراد و بارگذاری این اطلاعات در فضای مجازی اقدام به تهدید کرده است.

به گزارش تابناک به نقل از پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی فهرج کرمان از کشف سه فقره پرونده با موضوع تهدید و اخاذی در این شهرستان خبر داد و بیان‌کرد: یک نفر متهم در این زمینه شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ رضا رفیع آبادی روز پنجشنبه در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر ایجاد مزاحمت تهدید و اخاذی از برخی بانوان در شبکه های اجتماعی، موضوع برای پیگیری در دستور کار مأموران پلیس فتا در فهرج قرار گرفت.

وی افزود: با اقدامات فنی پلیس فتا و هماهنگی قضایی یک نفر متهم در این زمینه شناسایی، دستگیر و مشخص شد که متهم با دسترسی به اطلاعات خصوصی افراد و بارگذاری این اطلاعات در فضای مجازی اقدام به تهدید کرده است.

فرمانده انتظامی فهرج با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده برای انجام سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد خاطرنشان کرد: وقوع کلاهبرداری های سایبری و استفاده از اطلاعات شخصی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در رسیدن به مقاصد شوم و اخاذی از قربانی از مواردی است که همواره باید نسبت به آنها آگاه باشیم.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
جراحی بینی
پیشخوان
تبلیغات متنی