مشاورین کلید
شرکت آکام آتا
مشاورین کلید
شرکت آکام آتا
جراحی زیبایی

چین و تایلند رزمایش مشترک برگزار می کنند

وزارت دفاع چین از ارسال جنگنده و بمب افکن های این کشور به تایلند به منظور شرکت در رزمایش مشترک خبر داد.

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر از روسیا الیوم، وزارت دفاع چین از ارسال جنگنده و بمب افکن‌های این کشور به تایلند به منظور شرکت در رزمایش مشترک خبر داد.

بر اساس این گزارش، وزارت دفاع چین اعلام کرد که جنگنده و بمب افکن‌های خود را به منظور شرکت در رزمایش روز یکشنبه به تایلند ارسال کرده است.

وزارت دفاع چین افزود که قرار است در این رزمایش بمباران اهداف زمینی و استقرار نیروها در دامنه کوچک و بزرگ مورد تمرین قرار گیرد.

این در حالی است که آمریکا با مشارکت اندونزی، استرالیا، ژاپن و سنگاپور در حال برگزاری رزمایش نظامی مشترک در اندونزی است.

لازم به ذکر است که نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا اخیراً به‌رغم هشدارهای پکن، وارد تایوان شد و چین در واکنش به این اقدام تحریک‌آمیز آمریکا، رزمایش نظامی گسترده‌ای را در اطراف جزیره تایوان آغاز کرد.

پکن تایوان را بخشی از قلمرو خود و اقداماتی همچون سفر پلوسی را نقض سیاست «چین واحد» می‌داند. این در حالی است که آمریکا در ادامه سیاست‌های جنگ‌طلبانه خود همچنان به حمایت و فروش اسلحه به تایوان ادامه داده است.

«وانگ یی» وزیر خارجه چین روز جمعه در واکنش به اقدامات تنش آفرین و بی ثبات کننده آمریکا در شرق آسیا، اعلام کرد که چین هوشیار است زیرا ایالات متحده احتمال دارد از بی ثباتی در پیرامون منطقه تایوان بهره گیرد و بحران را در این منطقه تشدید کند.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
جراحی بینی
پیشخوان
تبلیغات متنی