فرانسه قهرمان جام جهانی ۲۰۲۲ می‌شود

کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید، می‌گوید فرانسه شانس اول قهرمانی در جام جهانی قطر است و برزیل بعد از فرانسوی‌ها بیشترین شانس را برای قهرمانی دارد.

فرانسه قهرمان جام جهانی 2022 می‌شود

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ با اینکه برگزاری جام جهانی 2022 در ماه‌های پاییزی کار کارلو آنچلوتی و تیمش، رئال مادرید، را در فصل جاری سخت می‌کند اما او در مصاحبه‌ای با یک روزنامه ایتالیایی از فرانسه و برزیل به عنوان مدعیان اصلی یاد کرد و گفت قهرمان دوره گذشته جام جهانی از بیشترین شانس برای قهرمانی برخوردار است.

سرمربی رئال در مصاحبه با ایل مساجرو به سوالات درباره جام جهانی قطر پاسخ داد. وقتی خبرنگار روزنامه ایتالیایی از او پرسید مدعیان اصلی جام جهانی را کدام کشورها می‌داند کارلتو در پاسخ گفت:" برزیل و فرانسه در حال حاضر قوی‌ترین تیمها هستند. ولی من آرژانتین را هم پرقدرت می‌دانم چون لیونل مسی کسی نیست که بتوان نادیده گرفت.

اسپانیا هم تیم بزرگی است که باید بازی‌هایش را تماشا کرد. من انگلیس و آلمان را هم به این فهرست اضافه می‌کنم. دو تیمی که روند نوسازی را مدتی است شروع کرده‌اند ولی فرانسه شانس بیشتری دارد".

آنچلوتی در پاسخ به این سوال که نیمه دوم فصل رقابتهای باشگاهی بعد از برگزاری جام جهانی چه شرایط خاصی خواهد داشت گفت:" واقعا نمی‌دانیم. مهم آمادگی بدنی بازیکنان نیست بلکه وضعیت ذهنی آنها برای همه با علامت سوال مواجه است. بازیکنان معمولا بعد از تورنمنت‌های بزرگی مثل این به تعطیلات می‌روند ولی این دفعه باید سریع به باشگاه برگردند و تمرین را شروع کنند. در نتیجه واقعا نمی‌دانیم شرایط بدنی و ذهنی آنها در نیمه دوم فصل چه خواهد بود".

بیشتر بخوانید:

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان