جنگ ستارگان در تمرین استقلال/عکس

ورزش سه نوشت: تمرین عصر دوشنبه آبی‌ها با حضور چهره‌های جذاب برای هواداران استقلال برگزار شد.

جنگ ستارگان در تمرین استقلال/عکس

در حالی‌که خروجی رسانه رسمی باشگاه استقلال در پلتفرم‌های مختلف روز فوق‌العاده‌ای را برای هواداران استقلال در فضای مجازی رقم زدند و با تصاویر بازگشت دو ستاره فصل گذشته و جذب قرضی دو وینگر بوشهری حسابی سروصدا به پا کردند، مجموعه انقلاب در بعدازظهر دوشنبه میزبان ستاره‌های آبی بود.
مدافع عنوان قهرمانی که با شکست برابر سپاهان شروع خوبی در لیگ نداشت، در فضایی متفاوت با غروب جمعه آزادی، تمرین بسیار پرنشاطی را برگزار کرد تا خودش را برای دیدار سخت در انزلی برابر ملوان آماده کند. تیمی که بعد از 30 هفته شکست‌ناپذیری باید بعد از یک باخت به مصاف حریفش برود، به طبع برای بازیابی روحیه از دست رفته به برگزاری چنین تمرینی هم احتیاج دارد.
آبی‌ها در شروع اولین جلسه تمرینی که با حضور تمام بازیکنان در فصل جدید برگزار می‌شد، با یک حلقه اتحاد برای موفقیت در فصل پیش رو هم‌قسم شدند تا برای ماموریت غیرممکن و بی‌سابقه استقلال در لیگ برتر، یعنی دفاع از عنوان قهرمانی کار خودشان را از سر بگیرند.
حلقه‌ای که با حضور ستارگانی چون کاوه رضایی، مهدی قایدی، محمد محبی، کوین یامگا، سجاد شهباززاده، مهدی مهدی‌پور، سیاوش یزدانی، عارف غلامی، محمدحسین مرادمند، صالح حردانی، روزبه چشمی، رافائل سیلوا و سیدحسین حسینی یکی از پرستاره‌ترین استقلال‌های تاریخ لیگ برتر را در بر داشت.
بازیکنانی که برای حضور در ترکیب اصلی ساپینتو، باید در تمرینات یک جنگ تمام‌عیار را پشت سر بگذراند.
آنچه مشخص است، آبی‌ها برای فصل جدید چیزی از نظر نیروی انسانی کم ندارند و به عقیده بسیاری از هوادارانش، اسکوادی قوی‌تر از فصل گذشته در اختیار کادرفنی قرار گرفته تا برای قهرمانی در یکی از رقابتی‌ترین فصول تاریخ لیگ برتر، روی کاغذ مشکلی نداشته باشد.

جنگ ستارگان در تمرین استقلال/عکس
جنگ ستارگان در تمرین استقلال/عکس
جنگ ستارگان در تمرین استقلال/عکس
جنگ ستارگان در تمرین استقلال/عکس

بیشتر بخوانید:

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان