مشاورین کلید
شرکت آکام آتا
مشاورین کلید
شرکت آکام آتا
جراحی زیبایی

اجساد نوجوانان غرق شده بعد از ۳ روز به ساحل آمد

ایرنا نوشت: رییس هیات نجات غریق مازندران از پیدا شدن اجساد ۲ نوجوان در آب های ساحلی این استان خبر داد.

اجساد نوجوانان غرق شده بعد از 3 روز به ساحل آمد

نقی کریمیان روز جمعه اظهار داشت: اجساد 2 نوجوان سبزواری و بابلی که ظهر روز چهارشنبه در منطقه ساحلی می‌رود بابلسر غرق شده بودند، امروز با کمک ناجیان غریق و نیروهای دریابانی جویبار کشف و به پزشکی قانونی تحویل داده شد.

رییس هیات نجات غریق مازندران گفت: 2نوجوان 16 ساله حوالی ساعت 15 روز چهارشنبه به همراه اعضای تیم فوتبال خود به دریا رفته بودند ، ولی گرفتار موج های شکافنده شده و غرق شدند.

کریمیان با اشاره به حضور گردشگران و مسافران در مناطق ممنوعه شنا، افزود: در مناطق شنا ممنوع، ناجیان غریق حضور ندارند و شنا کردن مردم در این مناطق خطرات زیادی به همراه خواهد داشت.

وی با اشاره به فعالیت یک هزار ناجی غریق در 420 نقطه حادثه خیز سواحل دریای مازندران، از پرداخت نشدن سه ماه حقوق به این افراد خبر داد و خواستار پرداخت حقوق ناجیان غریق شد.

رییس هیات نجات غریق مازندران گفت: علاوه بر این ناجیان غریق بر خلاف تمام قول های مساعد مسئولان تاکنون هیچگونه تجهیزاتی دریافت نکردند.

کریمیان با اشاره به آمار غرق شدگان دریای خزر در ایام پایانی تابستان سال گذشته، نسبت به احتمال افزایش آمار غرق شدگان در آب های ساحلی این استان به ویژه در شهریورماه امسال هشدار داد.

وی بیان کرد: از آغاز اجرای طرح سالم‌سازی دریای مازندران ( از اول خرداد ماه ) 751 نفر توسط ناجیان غریق استان از غرق شدن نجات یافتند که از این تعداد 66 نفر در محل بروز حادثه احیا و به بیمارستان منتقل شدند.

رییس هیات نجات غریق مازندران گفت: ارایه آمار مربوط به شمار غرق شدگان دریای خزر به پزشکی قانونی محول شده است.

اوایل هفته گذشته نیز سه نفر در سواحل دریای مازندران در منطقه بابلسر و گوهرباران ساری غرق شده بودند.

مازندران دارای 15 شهرستان ساحلی است که در این میان محمود آباد با 30 کیلومتر ساحل آزاد و بیش از 120 راه دسترسی دارای 16 طرح، بابلسر با 27 کیلومتر نوار ساحلی و 13 کیلومتر نوار ساحلی قابل شنا با 15 طرح سالمسازی، از شاخص‌ترین شهرستان های مرکزی استان در اجرای این طرح محسوب می‌شوند.

بیشتر بخوانید:

هشدار هواشناسی درباره تقویت سامانه مونسون در کشور/ احتمال سیلاب و آبگرفتگی بالاست

اولین تصاویر از زنده ماندن یک ملوان 16 ساعت بعد از غرق شدن قایق

47231

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
جراحی بینی
پیشخوان
تبلیغات متنی