دکتر یاشا سازمند مشاور کسب و کار | Dr. Yasha Sazmand

دکتر یاشا سازمند از مشاورین بین المللی کسب و کار است که سوابق کاری منحصر بفرد در خارج کشور و تسلط کامل به زبان انگلیسی به عنوان مترجم همراه و مدرس ارشد برخی آموزشگاه های مالزی و ایران دارد

دکتر یاشا سازمند از مشاورین بین المللی کسب و کار است که سوابق کاری منحصر بفرد در خارج کشور و تسلط کامل به زبان انگلیسی به عنوان مترجم همراه و مدرس ارشد برخی آموزشگاه های مالزی و ایران از او چهره ای خاص در کسب و کار بین الملل ساخته است. ایشان سوابق تحصیل و کار و زندگی به زبان انگلیسی در کارنامه خود دارد. مدتی در کشور مالزی دانشجو و مدرس زبان انگلیسی بود. تخصص اصلی ایشان در حوزه آی تی IT  و دیجیتال مارکتینگ است و با بیشتر شرکت هایی که همکاری داشته اند حوزه IT  و یا کسب و کار اینترنتی بر بستر وب بوده اند. 

دکتر سازمند، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مدریت از کشور مالزی (مورت تایید وزارت علوم ایران به عنوان فوق لیسانس) و مولف ده ها مقاله علمی حوزه کسب و کار و مدیریت منتشر شده در ژورنال های مطرح دنیا می باشد. ایشان لیسانس مهندسی مکانیک در طراحی جامدات است که بعد ها به بیزنس و حوزه کسب و کار علاقه پیدا کرده و تحصیلات خود را نیز در این حوزه ادامه داد.

دکتر یاشا سازمنددکتر مهندس سازمند ، کارمند اسبق شرکت مخابرات سنگاپور - سینگ‌تل به انگلیسی: (SingTel)، شرکت بین المللی چند ملیتی نت اپ ( NetApp) ,و شرکت آلمانی برون سپاری جهانی گروه سل بای تلSELLBYTEL Group  شرکت برندت اینترنشنال Brandt International Sdn Bhd بوده و سوابق اجرایی و کاری از جمله سمت های مدیریتی سرپرستی و کارشناسی متعددی در شرکت های داخلی از جمله شرکت آریا تالین گام (ایرانتلنت IranTalent ) بازرگانی سپاهان همراه و شرکت صنایع شیرینی طلوع سلامتی ( ناتلی) ، شرکت فریدی پرندیس خاورمیانه داشته است. دکتر سازمند، از سال 1398 مدیر عامل و عضو هیت مدیره شرکت آکام آتا منطقه آزاد انزلی می باشد.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان