ارمغان جذابیت با زیباسازی پوست – آشنایی با روش‌های مدرن و کارآمد

بیوتی پن یکی از دستگاه های پاکسازی پوست است که برای از بین بردن خال های روی پوست مورد استفاده قرار می گیرد.

اهمیت زیبایی پوست

با افزایش روز افزون جراحی های زیبایی و توجه افراد به مساله زیبایی، دستگاه ها و لوازم پیچیده ای برای جوان سازی و احیای پوست ساخته شده است. این لوازم به صورت حرفه ای در بسیاری از کلینیک های زیبایی و تحت نظر متخصصان استفاده می شود. برخی از این دستگاه ها نیز قابل استفاده در منزل هستند. در این مقاله شما را با بهترین ابزارهای جوان ساز پوست آشنا خواهیم کرد.

زیبایی پوست

دستگاه بخور سرد و گرم سالنی

دستگاه بخور یکی از تجهیزات کلینیک های زیبایی بوده و به عنوان یک رطوبت ساز پوست مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه که دارای دو نوع مختلف بخار سرد و گرم می باشد از دو اسپری متفاوت ساخته شده است. این رطوبت سازهای قدرتمند برای استفاده در سالن ها و کلینیک های زیبایی طراحی شده اند. البته می توان از آنها در خانه نیز استفاده کرد. دستگاه بخور سالنی دارای 4 چرخ می باشد که امکان جابجایی آن را مهیا کرده است.

مزایای بخور سرد و گرم

این بخور گرم و سرد باعث می شود تا روزنه های پوست شما باز شده و برای آبرسانی گزینه بسیار مناسبی باشد. این عمل باعث می شود تا پوست شما شفاف شود. مخصوصا افرادی که دارای پوست های چرب و دارای آکنه هستند با این بخور می توانند پوست خود را مطلوب تر کنند. این بخور پوست را از آلودگی ها تمیز کرده و باعث اکسیژن رسانی خواهد شد.

افزایش گردش خون در پوست صورت، نرم شدن پوست، پاکسازی فولیکول های موی صورت، برداشت سلول های مرده پوست، بازسازی کلاژن ها، کاهش آکنه و غیره از جمله مزایا و فواید استفاده از این بخور گرم و سرد می باشد. همچنین طی این عمل زیباسازی، بسیاری از سموم و آلودگی های مضر پوست از سطح آن پاک می شوند. همچنین شما از شر پف های صورت خود خلاص خواهید شد.

عملکرد فوق العاده بیوتی پن

بیوتی پن یکی از دستگاه های پاکسازی پوست است که برای از بین بردن خال های روی پوست مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول دارای یک بدنه است که به راحتی در دست جای می گیرد. سر آن دارای سوزن بزرگی است که بر روی پوست قرار گرفته و به از بین بردن خال ها کمک می کند. علاوه بر خال ها می توان برای محو کردن کم و مک نیز از این وسیله استفاده کرد.

بیوتی پن

بیوتی پن از نوع شارژی بوده و در بسیاری از کلینیک های زیبایی استفاده می شود. این وسیله بهترین روش برای پاکسازی پوست به شمار آمده و بدون خونریزی و آسیب به بافت پوست وارد می شود. این قلم زیبایی دارای قدرت های مختلفی است که در موارد متفاوت کاربرد دارد. به هنگام استفاده از این وسیله باید به اندازه خال دقت بسیاری شود و بسته به نوع خال از سوزن های مناسب استفاده شود.

این دستگاه با اینکه از نیروی الکتریسیته استفاده می کند، به گونه ای طراحی شده است که فرد دچار شوک الکتریکی نمی شود. نکته قابل توجه درباره این شیوه این است که پس از دوره درمانی، سوختگی هایی در سطح پوست ایجاد می شود. در صورت مشاهده اجازه دهید آن ها در طول زمان بهبود یابند و از کندن آن ها خودداری نمایید.

پاکسازی کامل با درما اف

این دستگاه کوچک که در بسیاری از کلینیک های زیبایی وجود دارد یکی از ابزارهای زیباساز پوست است که به اتوی صورت معروف می باشد. این وسیله به راحتی در دست جای گرفته و برای مواردی استفاده می شود که پوست نیاز به جوان سازی، ترمیم، پاکسازی و تغذیه مناسب دارد. این دستگاه برای موارد متنوعی استفاده می شود که در ادامه توضیح خواهیم داد.

لایه برداری عمیق

یکی از مهم ترین کاربردهای دستگاه درما اف، پاکسازی سطح پوست می باشد. آلودگی های بسیاری بر روی پوست می نشیند که برای آن مضر می باشد. همچنین چربی ها و آلاینده هایی که در بافت پوست نیز وجود دارد نیاز به دور ریخته شدن و پاکسازی جدی دارند. درما اف می تواند با ایجاد امواج التراسونیک این کار را انجام دهد. این دستگاه همچنین محل هایی را که سلول های مرده پوست در آن انباشته شده اند را شناسایی کرده و برای از بین بردن آن ها اقدام می کند.

تغذیه کامل پوست

درواقع عملکرد درما اف به گونه ای است که دارای قابلیت یون سازی است. در این حالت نیز دستگاه با تولید یون های منفی می تواند به جذب حداکثری مواد مغذی توسط سطح پوست کمک کند. این یون های منفی بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز خود را از محیط دریافت می کنند و باعث تغذیه این بافت می شوند.

اگر در هنگام کار با درما اف از کرم ها و ماسک های مغذی که دارای انواع ویتامین ها هستند استفاده کنید، تاثیر این عمل را دوچندان خواهید کرد. این کار باعث می شود تا علاوه بر تغذیه مناسب بافت پوست، کارکردهای زیبایی نیز داشته باشد. همچنین این عملیات در درما اف از طریق نوری قرمز انجام می شود که به خاطر قدرت نفوذی که دارد باعث می شود یون ها تا عمق بیشتری در بافت پوست فرو بروند.

این دستگاه با افزایش دادن این خاصیت باعث کاهش خطوط ریز و درشت در سطح پوست می شود. همپنین درما اف قابلیت دارد تا بسیاری از منافذ باز پوست را ببندد. تمام این مراحل در نهایت باعث جوان تر شدن پوست خواهد شد. همچنین سطح پوست ضدعفونی شده و از بسیاری از باکتری ها پاک می شود.

فروش بیوتی پن

سخن پایانی

جوان سازی پوست که تا مدت ها قبل مانند یک رویا بود امروزه به راحتی در کلینیک های زیبایی و حتی در منازل و از طریق این دستگاه قابل انجام است. در این حالت دستگاه‌های جدیدی روانه بازار شده‌اند که اقدام به تولید یون های مثبت می‌کنند. یون های مثبت کارکردهای زیادی در این زمینه دارند. درواقع خاصیت کشسانی پوست است که سبب می شود چین و چروک ها کاهش پیدا کنند.

به طور کلی بهتر است در هنگام استفاده از بسیاری از این تجهیزات زیبایی، از ماسک های آبرسان و نرم کننده که حاوی ویتامین ها هستند استفاده کنید. این کار باعث می شود علاوه بر تقویت پوست، به بسیاری از این عملکردها در جوان سازی پوست کمک کنید.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان