مشاورین کلید
شرکت آکام آتا
مشاورین کلید
شرکت آکام آتا
جراحی زیبایی

عکس ؛ لوکس‌ترین شاسی‌ بلند بی‌ام‌و فقط ۱۴۵ هزار دلار!

دیجیاتو نوشت: آلپینا XB۷ مدل ۲۰۲۳ با یک موتور ۶۳۰ اسب بخاری و شتاب ۳.۹ ثانیه ای آمعرفی شد.

عکس ؛ لوکس‌ترین شاسی‌ بلند بی‌ام‌و فقط 145 هزار دلار!

آوریل قبل بود که ب ام و از فیس‌لیفت شاسی‌بلند فول‌سایز X7 رونمایی کرد. حالا به فاصله کوتاهی نوبت به آلپینا رسیده تا از XB7 مدل 2023 رونمایی کند. به رسم دیرینه، از نظر طراحی ظاهری آلپینا XB7 جدید تفاوت زیادی با فیس‌لیفت ب ام و X7 ندارد، اما سطح توجه به جزئیات در آن بیشتر از شاسی‌بلند باواریایی است.

بیشتر بخوانید:

مشخصات فنی آلپینا XB7 مدل 2023

در زیر کاپوت آلپینا XB7 همان موتور معروف 4.4 لیتری V8 ب ام و (S68) قرار دارد. این موتور با همکاری تکنولوژی هیبرید نرم و پس از بازنگری‌هایی که مهندسان آلپینا انجام داده‌اند، توانایی تولید 630 اسب بخار قدرت را دارد. این رقم نسبت به حالت استاندارد 9 واحد بیشتر است. میزان گشتاور تولیدی نیز بدون تغییر در رقم 800 نیوتن متر ثابت باقی مانده است. این گشتاور عظیم بین دورهای 1800 تا 5600 در دسترس قرار می‌گیرد. نیروی تولیدی موتور از طریق گیربکس هشت سرعته اتوماتیک مجهز به پدال‌های پشت فرمان، به سمت هر چهار چرخ ارسال می‌شود.

عکس ؛ لوکس‌ترین شاسی‌ بلند بی‌ام‌و معرفی شد

با اتکا به این پیشرانه قدرتمند، آلپینا XB7 قادر است در عرض 3.9 ثانیه سرعت خود را از حالت سکون به 60 مایل یا 96 کیلومتر در ساعت برساند. در صورت ادامه شتابگیری و فشردن پدال گاز تا انتها، این شاسی‌بلند آلمانی توانایی ثبت حداکثر سرعت 180 مایل یا 290 کیلومتر در ساعت را دارد. درگ یک چهارم مایل هم برای XB7 برابر با 12.4 ثانیه زمان می‌برد.

برای تضمین ثبات و پایداری آلپینا XB7 در سر پیچ‌ها، این خودرو از سامانه چهار چرخ محرک و هوشمند xDrive و دیفرانسیل لغزش محدود الکترونیکی متغیر سود می‌برد. میزان قفل شدگی، بر مبنای بررسی مداوم مجموعه‌ای از فاکتور تعیین می‌شود. سرعت چرخ‌ها، ضریب اصطکاک و زاویه فرمان برخی از این فاکتورها هستند.

قیمت و زمان عرضه

سفارش مشتریان آمریکایی برای آلپینا XB7 از همین الان ثبت می‌شود. این شاسی‌بلند لوکس و سریع برچسب قیمتی برابر با 145 هزار دلار دارد که البته 995 دلار دیگر بابت حمل و تحویل به آن افزوده می‌شود. روند تحویل سفارش‌ها نیز از ژانویه سال آینده شروع خواهد شد.

عکس ؛ لوکس‌ترین شاسی‌ بلند بی‌ام‌و معرفی شد

5858

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
جراحی بینی
پیشخوان
تبلیغات متنی