محبوبیت روپوش پزشکی جلو بسته دو چندان شد

در مراکز بهداشتی و بیمارستان روپوش پزشکی جلو بسته که از اهمیت بالایی برخوردار بوده و ترجیحا دارای رنگ سفید، سبز و آبی است.

از جمله ملزومات در پیشگیری از انتشار آلودگی ها در محیط می باشد که در واقع نقش حفاظت را برای شخص ایفا می کند. یکی از ویژگی های مهم در روپوش های پزشکی استفاده از جنس های مختلف پارچه است که شامل کتان تترون پنبه ترگال و پلی استر می باشد. امروزه یکی از وسایل مهم در حوزه ی پزشکی که می بایست حتما در نظر گرفته شود روپوش پزشکی می باشد. قیمت روپوش پزشکی با توجه به کیفیت و جنس پارچه معین می شود و متقاضیان می توانند برای خرید روپوش پزشکی مردانه و همچنین فروش روپوش پزشکی زنانه به مراکز معتبر مراجعه کنند. روپوش پزشکی در بیمارستان، فیزیوتراپی، آزمایشگاه، کلینک، آرایشگاه، مراکز بهداشت و غیره مورد استفاده قرار می گیرد و معمولا این اصناف خواهان و طرفدار این روپوش ها هستند. این روپوش دارای کیفیت و جنس پارچه متفاوت تولید می شود که می تواند از جنس پنبه، تترون و ترگان دوخته شود.

محبوبیت روپوش پزشکی جلو بسته دو چندان شد

در سایت آراد برندینگ می توانید بدون وجود واسطه گران به صورت مستقیم و فروش اقساطی با خیال راحت روپوش مناسب خود با توجه به سایز مورد نظر را به سبد خرید خود اضافه کنید و در صورت تمایل ثبت سفارش انجام دهید و در مدت زمان کوتاه در محل تعیین شده تحویل بگیرید.

از جمله مدل هایی که در بازار فروش مورد استقبال قرار گرفته روپوش پزشکی یقه انگلیسی است که در رنگ ها و مدل های مختلفی ارائه می شود. این البسه به صورت استریل بوده و همراه با سایز و مدل های مختلفی در بازار داخلی موجود است که به دلیل میزان تقاضای بسیار با کیفیت مختلفی عرضه می گردد. این وب سایت با تضمین اصالت کالا به شما کمک می کند تا بهترین نوع محصول را همراه با قیمتی استثنائی سفارش داده و در اسرع وقت تحویل بگیرید. کارشناسان ما پاسخگوی تمامی سوالات شما در زمینه قیمت روز روپوش پزشکی می باشند و امکان ثبت سفارش در سراسر کشور وجود دارد.

خرید روپوش پزشکی مردانه

روپوش پزشکی دارای دو نوع مردانه و زنانه تولید می شوند و هر کدام دارای تنوع رنگ و مدل های شکیلی دوخته می شوند. امروزه خرید روپوش پزشکی مردانه در مراکز معتبر در حال انجام است و در این مراکز می توان به صورت عمده و تکی با بهترین قیمت خریداری کرد.

روپوش های پزشکی با استانداردهای روز دنیا ساخته می شوند که می تواند از ورود هر گونه میکروب و آلودگی به بدن جلوگیری کند.

اصولا پارچه های این نوع روپوش ها در دو نوع تراکم نخ پایین و بالا تولید می شوند که می توان برای تابستان از نوع نازک و در فصل زمستان از ضخامت دار آن تهیه کرد روپوش های با کیفیت دوخت مناسب و شکیلی دارند که در زمان پوشیدن فرد احساس آرامش و خرسندی می کند.

محبوبیت روپوش پزشکی جلو بسته دو چندان شد

روپوش پزشکی دارای تنوع مدل و رنگ بندی بسیار بالایی است و معمولا رنگ سفید آن از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. روپوش پزشکی با توجه به جنس و کیفیت آن قیمت گذاری می شود و در سایزهای مختلف با توجه به استایل بدنی افراد دوخته و به بازار عرضه می شود. اما نکته قابل توجه قیمت روپوش پزشکی بسیار مناسب می باشد و موجب شده اصولا در بیمارستانها به دلیل بخش های مختلف از روپوش های رنگی تهیه می کنند و با توجه به سمت پرسنل، رنگ آن را مورد استفاده قرار می دهند. روپوش پزشکی و ماسک سه بعدی دارای طرح و مدل های مختلفی می باشد و با توجه به سلیقه ی افراد می توان آن را انتخاب کرد. معمولا این روپوش ها در مدل های جیب دار و بدون جیب دوخته می شوند که مدل یقه های آن ها متفاوت است و می توان به نوع گرد، انگلیسی و دیپلمات اشاره نمود.

روپوش پزشکی بلند

با توجه به انواع متنوعی که در عرضه این محصول وجود دارد، روپوش پزشکی بلند یکی از موارد پر فروش آن می باشد. از دیگر ویژگیهای لباس پزشکی استفاده از الیاف پنبه در تولیدات آن است که آن را به قابلیت استریل چند باره مجهز کرده است، معمولا این لباس ها به رنگ سفید می باشند تا نسبت به احشای خون حساسیت بالاتری نشان داده و در نتیجه موجب ایجاد حس راحتی در افراد نیز می شود.

پارچه های به کار رفته شده در لباس پزشکی معمولا به صورت یک تکه یا دو تکه تشکیل شده شامل روپوش و شلوار می باشد که به لحاظ جنس باید مقاوم و راحت بوده در مقابل مواد ضدعفونی کننده سطح مقاومت بالایی از خود نشان بدهند. سطح مقاومت این روپوش ها باید به گونه ای باشد که در مقابل نوع کیفی آن، پارچه به راحتی قابل شستشو با مواد شوینده و ضدعفونی کننده را داشته باشند.

محبوبیت روپوش پزشکی جلو بسته دو چندان شد

تفاوت در محصولات عرضه شده با توجه به پارامترهای مختلفی می باشد یکی از انواع شیک آن روپوش پزشکی جلو بسته است. قرار دادن جیب در طراحی روپوش پزشکی زنانه به سبب این مسئله می باشد که پزشکان مدام در حال حرکت و جابجایی هستند در نتیجه احتیاج دارند تا وسایل ضروری خود را درون جیب بگذارند. در هنگام انتخاب، نحوه دکمه گذاری روپوش نیز از اهمیت بسزایی برخوردار دکمه ها باید به راحتی باز شده و در معرض آلودگی از انتقال آلایندگی ها جلوگیری کرده و نباید به گونه‌ای باشد که وقت زیادی از فرد را تلف کند. به طور معمول تعداد چهار دکمه بر روی روپوش تعبیه شده است که در حد متوسط می باشد.

 

انتهای رپرتاژ آگهی/

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان