رگبار باران در ۹ استان

سازمان هواشناسی کشور از وزش باد و بارش پراکنده در برخی استان‌ها خبر داد.


به گزارش تابناک به نقل از همشهری آنلاین، آخرین داده‌های سازمان هواشناسی کشور نشان می‌دهد که امروز و فردا (6 و7 مهرماه) در بیشتر مناطق کشور جوی پایدار حاکم است.

از بعداز ظهر پنجشنبه (7 مهرماه) در مناطقی از استان‌های ساحلی دریای خزر و جمعه (8 مهرماه) علاوه بر سواحل شمالی، در خراسان شمالی و ارتفاعات البرز در سمنان و شرق تهران بارش پراکنده گاهی با رعدوبرق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

بارش پراکنده باران همراه با وزش باد شنبه(9 مهرماه) در شرق مازندران، گلستان، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی و ارتفاعات البرز در سمنان و شرق تهران و یکشنبه (10 مهرماه) در خراسان شمالی و سواحل شرقی دریای خزر ادامه خواهد داشت.

از فردا تا یکشنبه (7 تا 10 مهرماه) به‌ویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب، در ارتفاعات هرمزگان و ارتفاعات جنوب کرمان رگبار پراکنده گاهی با رعدوبرق و وزش باد رخ می‌دهد. سرعت وزش باد شنبه در نوار شرقی کشور به‌ویژه منطقه زابل و دامنه‌های جنوبی البرز افزایش می‌یابد که در برخی مناطق با خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا همراه خواهد شد.

آسمان تهران فردا (7 مهرماه) صاف و گاهی وزش باد با حداقل دمای 21 و حداکثر دمای 32 و روز جمعه (8 مهرماه) صاف و گاهی وزش باد با حداقل دمای 21 و حداکثر دمای 32 درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

طی امروز و فردا (6 و 7 مهرماه) اهواز با دمای 39 و 41 درجه سانتیگراد گرم‌ترین و شهرکرد با دمای 4 و 5 درجه سانتیگراد سردترین مرکز استان کشور است.

 

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان