کاربرد مشاورین سئو در ارتقا سایت چیست؟

جستجوی کلمات کلیدی مناسب ، اغلب نقطه شروع سئو است و شامل ؛ بررسی کلمات کلیدی که با هدف شما تطابق دارد ، رقبا از چه کلمات کلیدی در رتبه بندی استفاده می کنند و مشتریان بالقوه چه کلمات کلیدی را جستجو می کنند.

اگر کسب و کار خود را به تازگی آغاز کرده اید و اطلاعات کاملی از مسائل مربوط به بهینه سازی سایت ندارید ؛ پیشنهاد می کنیم که از مشاوره سئو استفاده کنید. مشاورین فعال در این حوزه ، به ارتقا تجارت و افزایش بازدید گوگل سایت شما کمک خواهند کرد. شما می توانید به مراجعه به لینک https://iransite.ir ، تمامی مطالب مربوط به حوزه سئو را فرا بگیرید. درک اینکه موتور های جستجو چگونه کار می کنند ، تنها اولین مرحله از فرآیند بهینه سازی رتبه بندی جستجوی سایت است. در واقع بهبود رتبه سایت ، شامل استفاده از تکنیک های مختلف سئو برای بهینه سازی سایت برای جستجو است. شما می توانید با بهره مندی از مشاوره های سئو و ساخت یک وب سایت قدرتمند و محبوب ، اعتبار بسیاری را از دید بازدیدکنندگان بدست آورید. ذکر این نکته مهم است که فرایند سئو ، ممکن است زمان بر و طولانی مدت باشد ؛ اما مطمئنا ارزش آن را دارد.

 

تکنیک های بهینه سازی موتور جستجو

  • تحقیق کلمات کلیدی ؛ جستجوی کلمات کلیدی مناسب ، اغلب نقطه شروع سئو است و شامل ؛ بررسی کلمات کلیدی که با هدف شما تطابق دارد ، رقبا از چه کلمات کلیدی در رتبه بندی استفاده می کنند و مشتریان بالقوه چه کلمات کلیدی را جستجو می کنند.

  • بازاریابی محتوا ؛ هنگامی که کلمات کلیدی بالقوه شناسایی شدند ، بازاریابی محتوا وارد عمل می شود. از آنجایی که گوگل و سایر موتور های جستجو برای محتوای باکیفیت ارزش قائل هستند ؛ مهم است که در مورد محصول یا هدف خود تحقیق کنید و محتوای جذابی را ایجاد کنید تا شانس رتبه بالایی را در نتایج موتور های جستجو را داشته باشید. محتوای خوب همچنین شانس بیشتری برای به اشتراک گذاشتن در رسانه های اجتماعی و جذب لینک دارد.

  • لینک سازی ؛ از آنجایی که لینک های وب سایت های خارجی (که در اصطلاح سئو «بک لینک» نامیده می شود) یکی از فاکتورهای اصلی رتبه بندی در گوگل و سایر موتورهای جستجوی بزرگ هستند ، به دست آوردن بک لینک های با کیفیت ، یکی از اهرم های اصلی سئو است. این مورد می‌ تواند شامل تبلیغ محتوای خوب ، دسترسی به وب‌ سایت‌ های دیگر و ایجاد روابط با مدیران وب‌ سایت ، انتقال وب‌ سایت‌ ها به فهرست‌ های وب مربوطه و گرفتن مطبوعات برای جذب پیوند از وب‌ سایت‌ های دیگر باشد.

  • بهینه سازی ساختار سایت ؛ لینک های خارجی تنها چیزی نیستند که برای سئو مهم هستند ، لینک های داخلی (لینک های داخل وب سایت خود) نیز نقش زیادی در سئو دارند. بنابراین یک بهینه‌ ساز موتور جستجو می‌ تواند سئوی سایت را با اطمینان از اینکه صفحات کلیدی به آن‌ ها پیوند داده شده‌ اند ، بهبود بخشد.

 

ابزارهای برتر سئو

به عنوان یک رشته نسبتاً فنی ، ابزار ها و نرم افزار های زیادی وجود دارد که سئو ، برای کمک به بهینه سازی وب سایت ها به آنها متکی است. در مطلب زیر ، برخی از ابزارهای رایگان و پولی رایج مورد استفاده قرار می گیرند را برای شما عزیزان آورده ایم ؛

  • کنسول جستجوی گوگل ؛ کنسول جستجوی گوگل (که قبلا به عنوان "ابزارهای وب مستر گوگل" شناخته می شد) یک ابزار رایگان ارائه شده توسط گوگل است و جز ابزار های استاندارد در جعبه ابزار SEO می باشد. GSC رتبه بندی و گزارش ترافیک را برای کلمات کلیدی و صفحات برتر ارائه می دهد و می تواند به شناسایی و رفع مشکلات فنی در سایت کمک کند.

  • ابزار های تجزیه و تحلیل بک لینک ؛ تعدادی ابزار تحلیل لینک وجود دارد که دو مورد اصلی AHREF و Majestic هستند. ابزار های تجزیه و تحلیل بک لینک ، به کاربران این امکان را می دهد تا تجزیه و تحلیل کنند که کدام وب سایت ها ، به وب سایت خود یا وب سایت های رقبا لینک می دهند و می توانند برای یافتن لینک های جدید در حین ساخت لینک استفاده شوند.

 

پلتفرم های سئو

پلتفرم های مختلف سئوی بسیاری وجود دارند که می تواند تعدادی از ابزار هایی را که سئو برای بهینه سازی سایت ها نیاز دارد ، گرد هم می آورد. برخی از محبوب ترین ها عبارتند از ؛

BrightEdge

Searchmetrics

Linkdex

این پلتفرم‌ ها رتبه‌ بندی کلمات کلیدی را ردیابی کرده ، به تحقیقات کلمات کلیدی کمک می کنند. همچنین فرصت‌ های سئو درون صفحه و خارج از صفحه را شناسایی کرده و بسیاری از کار های دیگر مرتبط با سئو را انجام می دهند. اکثر سایت های رسانه های اجتماعی تاثیر مستقیمی بر سئو ندارند ؛ اما می توانند ابزار خوبی برای ایجاد کانال های ارتباطی با سایر وب مستر ها و ایجاد روابطی باشند که می تواند منجر به ایجاد لینک و فرصت های ارسال مشتری شود. اگر کلیک تا تبدیل بهینه سازی موتور های جستجو که به درستی انجام شود ، می تواند این پتانسیل را داشته باشد که میزان ترافیک دریافتی یک وب سایت را به طور چشمگیری افزایش دهد ؛ اما تمام این ترافیک جستجو به رشد یک تجارت کمک نمی کند ، مگر اینکه به مشتریان پولی تبدیل شود.

اینجا جایی است که بهینه سازی نرخ تبدیل (CRO) وارد می شود. بهینه‌ سازی نرخ تبدیل شامل ، استفاده از روش‌ هایی مانند تست A/B برای ایجاد تغییرات در وب‌ سایت‌ ها و اندازه‌ گیری تأثیر آنها بر نرخ تبدیل سایت است. بازاریابان موفق ، می دانند که فقط دریافت ترافیک برای یک سایت کافی نیست ؛ آنچه که بازدیدکنندگان پس از ورود به سایت انجام می دهند ، به همان اندازه اهمیت دارد.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان