سایبرلندر؛ کمپِ فناورانه تسلا

این افزونه که بیش از ۵۰۰ کیلوگرم به وزن خودرو اضافه می‌کند شامل امکانات هیبریدی مانند آشپزخانه، نشیمن، حمام، اتاق خواب و دفتر کار می‌شود که در هر جایی می‌تواند همراه مالک سایبرتراک باشد.

سایبرلندر
 

سایبرتراک یکی از مهمترین اخبار صنعت خودرو حداقل طی یک دهه گذشته محسوب می‌شود. تسلا نامی که آنرا با فناوری و رویکرد‌هایی در رابطه با آینده می‌شناسیم با معرفی یک وانت الکتریکی تفاوت‌های خود را با دیگر خودروسازان جهان به نمایش گذاشت.

همزمان با معرفی سایبرتراک اکنون نوبت به تجربه یک کمپ متفاوت با سایبرتراک رسیده که با نام cyberlandr (سایبرلندر) شناسایی می‌شود. این افزونه در واقع طرح مربوط به یک اتاقک پاپ-آپ با قابلیت تغییر حالت در ارتفاع است که در قسمت عقب سایبرتراک نصب می‌شود.

کمپِ فناورانه تسلا
این افزونه که بیش از 500 کیلوگرم به وزن خودرو اضافه می‌کند شامل امکانات هیبریدی مانند آشپزخانه، نشیمن، حمام، اتاق خواب و دفتر کار می‌شود که در هر جایی می‌تواند همراه مالک سایبرتراک باشد.

قسمت سقف این کمپ پاپ-آپ نیز یک سطح از پنل خورشیدی (500 وات) است که برای شارژ باتری سایبرتراک و تامین انرژی مورد نیاز کمپر استفاده می‌شود. چشم انداز 360 از داخل اتاقک از دیگر ویژگی‌های این محصول است.
 
سایبرلندر؛ کمپِ فناورانه
ارائه کننده طرح ظرفیت خواب این کابین را مناسب برای 2 بزرگسال و 2 کودک عنوان کرده است.
 
قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان