مشاورین کلید
شرکت آکام آتا
مشاورین کلید
شرکت آکام آتا
جراحی زیبایی

معرفی سامانه های باربری آنلاین حمل و نقل کالا

اگر به دنبال روش های آنلاین پیدا کردن خودرو جهت حمل کالا و یا اسباب کشی هستید، به صورت کلی برای این کار ۲ روش وجود دارد. یا باید به سراغ اپلیکیشن های سامانه های آنلاین باربری و حمل کالا مراجعه کنید و یا از سایت هایی که خدمات باربری ارائه می کنند، استفاده کنید.

معرفی سامانه های باربری آنلاین حمل و نقل کالا

در این مطلب به بررسی هر دو مورد فوق می پردازیم تا شما بتوانید برای حمل کالا بهترین سامانه باربری را انتخاب کنید.

معرفی اپلیکیشن های باربری آنلاین

در دنیای اینترنت تقریبا هر چیزی را می توان یافت. اگر تا چند سال پیش قصد اسباب کشی داشتید و یا به دنبال خودرویی جهت جابه جایی بار میگشتید، احتمالا باید سری به مرکز شهر و پایانه های حمل بار و کالا می زدید.

اما امروزه به لطف تکنولوژی ها و روش های آنلاین، به راحتی میتوانید با استفاده از اپلیکیشن های حمل بار، درخواست خدمات باربری و استعلام قیمت آنلاین باربری داشته باشید.

در ادامه ما به 2 اپلیکیشن مطرح باربری آنلاین در ایران می پردازیم که خدمات باربری در درون شهری و برون شهری را ارائه میکنند.

معرفی سامانه های باربری آنلاین حمل و نقل کالا

1. اپلیکیشن باربری آنلاین اوبار

اوبار به نوعی بـزرگـتریـن سـامـانه هوشـمند حمـل بـار در کـشور است که صاحبان بار را به راننده های معتبر متصل میکند. اوبار یک سامانه هوشمند حمل بار و باربری اینترنتی و حمل و نقل آنلاین است و شما میتوانید برای استعلام قیمت باربری نیز آن استفاده کنید.

شما با استفاده از اپلیکیشن باربری اوبار، به راحتی میتوانید هر زمانی که خواستید که با مشخص کردن مبدا و مقصد و مشخصات بار، درخواست خودروی مورد نیازتان را ثبت کنید.

همچنین شما میتوانید به لطف GPS از مبدا تا مقصد خودرو را به صورت لحظه ای رصد کنید. برای استفاده از این باربری آنلاین بین شهری میتوانید وارد سایت یا اپلیکیشن آن شوید و درخواست خود را ثبت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اوبار مراجعه کنید. https://ubaar.ir/

معرفی سامانه های باربری آنلاین حمل و نقل کالا

2. اپلیکیشن باربری اینترنتی اسنپ

اسنپ برای همه ما شناخته شده است و نیازی به معرفی ندارد! اما به تازگی خدمات حمل بار و اسباب کشی آنلاین را نیز به اپلیکیشن معروف خود اضافه کرده است.

شما در هر لحظه از شبانه روز و به همان راحتی که درخواست خودرو برای جابجایی درون شهری می دهید، میتوانید از طریق منوی "اسباب کشی" درخواست حمل بار و یا اسباب کشی داشته باشید.

اپلیکیشن اسنپ برای این کار انواع خودروهای سبک و سنگین نظیر وانت پیکان، وانت پراید، وانت سبک مسقف، وانت سبک کفی دار و وانت سنگین نظیر نیسان را جهت حمل بار ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر به اسنپ مراجعه کنید: https://snapp.ir/pickup-truck/

معرفی سایت باربری و اتوبار آنلاین

در ابتدای این مطلب گفتیم که شما برای درخواست خدمات باربری به صورت اینترنتی یا باید از اپلیکیشن های مطرح حمل بار استفاده کنید (در گوگل پلی یا کافه بازار) و یا به سراغ سایت های ارائه دهنده خدمات باربری و حمل بار بروید.

در ادامه به معرفی روش دوم و یکی از سایت های مطرح باربری در این زمینه می پردازیم.

معرفی سامانه های باربری آنلاین حمل و نقل کالا

سامانه باربری و حمل بار بارکوب

بارکوب ؛ یکی از سامانه های باربری آنلاین و حمل بار و اسباب کشی در کشور است که به لطف تجربه 15 ساله در زمینه حمل انواع بار در نقاط مختلف کشور ، از سال 97 نیز جهت گسترش فعالیت خود وارد فضای آنلاین شد.

در بارکوب شما می توانید از هر شهری که مبدا بار شماست به هر شهری که مقصد بار شماست، درخواست خدمات حمل بار داشته باشید.

برای این کار کافیست که به سایت باربری بارکوب سر بزنید و از طریق شماره های موجود در سایت با پشتیبان تماس بگیرید و علاوه بر دریافت مشاوره باربری جهت بسته بندی لوازم و انتخاب خودروی مناسب، قیمت حمل بار را نیز در همان لحظه دریافت کنید.

باربری تهران به شهرستان با بارکوب

یکی از مهمترین مزایای استفاده از خدمات باربری بارکوب این است که شما میتوانید از تهران به هر شهری که مد نظر شماست، در هر ساعت از شبانه روز درخواست خودرو جهت حمل بار داشته باشید.

به طور مثال اگر قصد حمل بار از تهران به شیراز یا از تهران به اصفهان (و بالعکس) را داشته باشید میتوانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و با توجه به نوع بارتان، خودرو و قیمت را در همان لحظه دریافت کنید.

همچنین بارکوب خدمات حمل بار از شهرستان به تهران را نیز ارائه میکند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به بارکوب مراجعه کنید: https://barkob.com/

قیمت باربری؛ نکته ای بسیار مهم

نکته ای که در خصوص اپلیکیشن های باربری آنلاین وجود دارد این است که بار شما به صورت دربستی جابجا می شود و این موضوع روی قیمت حمل بار و اسباب کشی تاثیر گذار است. در سامانه و سایت بارکوب شما میتوانید هم از خودروهای دربستی و هم از خودروهای برگشتی استفاده کنید.

خودروهای برگشتی به خودروهایی گفته می شود که مسیری را رفته است و الان قصد بازگشت به مبدا را دارد و با تخفیف حدود 30 درصدی بار شما را جابجا میکنند.

جمع بندی و کلام آخر

ما در این مطلب برای راحتی کار شما دو روش جهت درخواست خدمات حمل بار به صورت آنلاین را ارائه کردیم. ابتدا اپلیکیشن های معروف و معتبر حوزه باربری اینترنتی نظیر اسنپ و اوبار را معرفی کردیم و مزایای هر کدام را نیز بر شمردیم. و در ادامه روش دوم حمل بار به صورت آنلاین نظیر استفاده از سامانه حمل بار بارکوب را معرفی کردیم.

یکی از دغدغه های اکثر افراد جهت حمل بار بین شهری قیمت این خدمات است. شما میتوانید از هر دو روش گفته شده جهت استعلام قیمت باربری استفاده کنید و با توجه به قیمتی که به شرایط شما نزدیک تر است، جهت خدمات باربری استفاده کنید.

امیدواریم که این مطلب برای شما مفید بوده باشد.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
جراحی بینی
پیشخوان
تبلیغات متنی