شرکت بازرگانی و مهندسی پارت پترو کالا

پارت پترو کالا دارای پشتوانه ۱۸ سال سابقه درخشان در زمینه طراحی و ساخت و ارائه تجهیزات و دستگاه های تست فشار و ابزارآلات کارگاهی خاص می باشد

شرکت بازرگانی و مهندسی پارت پترو کالا در سال 1383 تاسیس و در زمینه واردات و ساخت ابزارآلات و تجهیزات کارگاهی صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ، صنایع فولاد – صنایع خودرو سازی و غیره فعالیت های حرفه ایی دارد.

پارت پترو کالا

پارت پترو کالا به پشتوانه 18 سال سابقه درخشان در زمینه طراحی و ساخت و ارائه تجهیزات و دستگاه های تست فشار و ابزارآلات کارگاهی خاص در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و صنایع فولاد، هم اکنون انواع دستگاه فلنج فیسر ،  میز تست شیرآلات اطمینان، میز تست شیرهای توپی، دروازه ایی و . . . ، انواع دستگاه فلت لپینگ، گریس پمپ فشار قوی آمریکایی مخصوص گریس کاری والو های نفت و گاز ، تست پمپ های هیدرواستاتیک، سیستم های تست گاز،  بوستر گاز اکسیژن و بوستر گاز نیتروژن و . . . ، گریس پمپ های بادی فشار قوی، انواع جک و پمپ هیدرولیک ENERPAC انرپک مانند انواع جک هیدرولیک، پمپ، پرس هیدرولیک، شینگ های فشار قوی و . . . ، دستگاه برش گسکت یا گسکت بر و واشر بر، انواع پمپ های هسکل و بوستر گاز هسکل، کیت شارژ آکومولاتور، روغن لپینگ، خمیر لپینگ و . . . را موجود و با قیمت رقابتی ارائه می نماید.

پارت پترو کالا

تست پمپ هیدرواستاتیک چیست :  تست هیدرواستاتیک یعنی قطعه مورد تست از سیال آب پر شده و توسط یک پمپ به فشار معینی می رسد. در این حالت نشتی احتمالی و یا ترک موجود در بدنه قطعه مورد تست مشخص می گردد. تست پمپ یکی از تجهیزات و ملزومات ضروری در پالایشگاه ها، پتروشیمی ها، شرکت های خطوط لوله و سایر صنایع بزرگ می باشد. تست پمپ وسیله ایی است که با سیال آب، تست فشار را انجام می دهد. هر تجهیز، قطعه و وسیله ایی که تحت فشار کار می کند، ( مانند سیلندرهای گازی ، سیلندرهای تنفسی و کپسول های آتشنشانی، شیرهای صنعتی، لوله و اتصالات، مبدل های حرارتی و . . . ) می بایست طبق استاندارد تدوینی، به صورت ادواری و یا پس از تعمیر و یا در حین بازرسی مورد تست فشار هیدرواستاتیک قرار گیرد. به طور کلی اکثر تجهیزات تا 50% بالاتر از فشار کاری تحت تست هیدرواستاتیک قرار می گیرند.

بوستر گاز : بوستر گاز وسیله ایی است برای تقویت فشار انواع گاز . کاربرد تقویت فشار گاز در شارژ انواع سیلندرهای گازی ، سیلندرهای گاز آزمایشگاهی، شارژ سیلندرهای اکسیژن تنفسی، و آتشنشانی، و تست قطعات با گاز می باشد. بوستر گاز در سه نوع مختلف موجود می باشد؛ بوستر گاز تک مرحله ایی Single Acting ، بوستر گاز دو طرفه Double Acting ، و بوستر گاز Tow Stage .

دستگاه فلت لپینگ ماشین دستگاهی است جهت ایجاد صافی سطح Flatness و یا افزایش صافی سطح قطعات. بخش اصلی دستگاه لپینگ، صفحه آن می باشد. که به کمک مواد ساینده که می تواند الماس و یا اکسید آلومینیوم و یا سیلیسیوم کارباید باشد، عملیات سایش را در سطح قطعات ایجاد می کند. صافی سطح یا فلتنس در صنعت از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. جهت آببندی قطعات فلزی و غیر فلزی که از آببندهای پلیمری و لاستیکی استفاده نشده و آببندی آنها به صورت تماس فیس دو قطعه می باشد ، صافی سطح حائز اهمیت زیادی می باشد.

اینرپک بزرگترین و به روز ترین برند جهانی در زمینه تولید ابزار هیدرولیک مانند انواع جک و سیلندر هیدرولیک، انواع پمپ دستی و برقی و بادی هیدرولیک، انواع مهره بر؛ پرس هیدرولیک، آچارهای هیدرولیک، پانچ، کابل بر و . . می باشد. کلیه ابزار هیدرولیک با فشار کاری 10,000 psi طراحی شده و این امر سبب شده تا سایز و وزن ابزار به صورت چشمگیری کاهش یافته و سبب سهولت در کاربری آنها شود.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان