معرفی بازی های آنلاین موبایلی پرطرفدار ۲۰۲۲

انفجار یک بازی ریاضی محور آنلاین است که به شما اجازه می دهد بازیکنان در مقابل مجموعه دنباله های ریاضی قرار گرفته

 

بازی موبایلی انفجار

بازی انفجار که در سال 1396 و به لطف کوشش بسیاری از بازی سازان ایرانی روانه بازار شده است به عنوان یکی از محبوب ترین بازی های آنلاین ایرانی شناخته می شود و بسیاری آن را به عنوان شاهکار صنعت بازی سازی ایران معرفی می کنند. این بازی که بیشتر به دلیل ترکیب روش های علمی مختلف و تبدیل آن به بازی شناخته می شود در طی چند سال اخیر موفقیت های متعددی را نام خود ثبت کرده و بسیاری آن را به عنوان انقلابی در صنعت بازی های آنلاین به حساب می آورند. این بازی که برای پلت فرم ها مختلفی روانه بازار شده توانسته حجم عظیمی از بازار را به خود اختصاص دهد و به عنوان الماس بازی های آنلاین ایرانی معرفی شود. حالا همراه با شما قصد داریم نگاهی به دلایل موفقیت این بازی انداخته و آن را از نقطه نظرات مختلف ارزیابی کنیم.

بازی انفجار چیست؟

انفجار یک بازی ریاضی محور آنلاین است که به شما اجازه می دهد بازیکنان در مقابل مجموعه دنباله های ریاضی قرار گرفته و باید بر اساس تاریخچه بازی های انجام شده برآورد کنند فرایند بازی در چه عددی متوقف خواهد شد. بر اساس نظر کارشناسان حوزه بازی های آنلاین انفجار تنها بازی ای در این صنعت به حساب می آید که توانسته سرگرمی را با یکی از شاخه های پیچیده علم ریاضی تلفیق کرده و این شانس را با کابران خود بدهد تا بتوانند همراه با بازی دانش ریاضی خود را نیز محک بزنند. روند عدد سازی این بازی بر روی محور ایکس و وای صورت می گیرد و تحت تاثیر همین مسئله هست که بسیاری آن را بازی نمودار و یا احتمال نیز معرفی می کنند.

بازی انفجار که هیچ نمونه خارجی ندارد در طی چندین سال گذشته توانسته در کشورهای انگلیسی زبان نیز بسیار باب شده و کاربرای انگلیسی زبان از نسخه انگلیسی آن بهره مند شوند. این بازی با وجود اینکه بسیار ساده می باشد ولی به دلیل ساختار منحصر به فردش بسیار مهیج بوده و در دنیا روز به روز محبوب تر نیز می شود. بسیاری از وب سایت های مشهور ارائه دهنده بازی های آنلاین انگلیسی زبان امروزه این بازی را به عنوان یکی از اصلی ترین بازی های خود معرفی می کنند.

انواع مختلف بازی انفجار

بازی انفجار یکی از بازی های آنلاین ایرانی است که بیشتر بر اساس بودجه مالی کاربرا تقسیم بندی میشود و کاربران می توانند بر اساس رایگان یا پولی بودن این بازی را دانلود کنند. این مسئله به کاربران اجازه می دهد تا هر زمان که دوست دارند این بازی محبوب را دنبال کرده و بتوانند توانمندی های خود را در این عرصه به نمایش بگذارند. با وجود اینکه برخی از وب سایت های ارائه دهنده بازی اعلام کرده اند نسخه رایگان در اصل بتا می باشد ولی سازنده این بازی گفته است این نسخه برای آموزش بازی می باشد و کاربران به صورت محدود از امکانات بازی بهره مند می باشند. این استراتژی بازاریابی را بسیاری به عنوان یکی از دلایل موفقیت وب سایت قلمداد می کنند که در طی چند وقت اخیر تعداد کاربران را افزایش داده است.

بازی انفجار رایگان

از آنجایی که بازی انفجار می تواند به دلیل شرایط خاص خود در کنار سادگی بسیار دشوار نیز باشد توسعه دهنده های این بازی تصمیم گرفته اند به منظور  اینکه تجربه کاربران را به حداکثر برسانند نسخه رایگان این بازی را نیز روانه بازار کنند. این نسخه از بازی که نسبت به بازی پولی با امکانات کمتری روانه بازار شده است از نظر الگوریتم مشابه بازی اصلی و پولی می باشد که همین مسئله نیز سبب شده بسیاری از طرفداران برای بهبود مهارت خود از آن استفاده کنند.

دانلود بازی انفجار

از قابلیت های بسیار خوب بازی انفجار قابل دانلود بودن آن می باشد که به کاربران اجازه می دهد بدون نیاز به مراجعه به وب سایت ها این بازی را دنبال کرده و لحظات خوشی را داشته باشند. این بازی که برای نسخه های آیفون ، اندروید و ویندوز قابل دانلود می باشد در طی یک بازه زمانی بیش از 20 هزار مرتبه دانلود شده است. با دانلود این شما کاربران می توانید از امکانات بیشتری برخوردار بوده و با گرافیک بهتری این بازی را دنبال کنید. توجه داشته باشید در نسخه اندروید بازی با توجه به تلفن شما خود را سازگار می کند و رزولیشن بهتری را ارائه می دهد.

چرا باید بازی انفجار را بازی کرد؟

دلایل متعددی برای دنبال کردن این بازی محبوب وجود دارد ولی اصلی ترین دلیل برای اینکه حداقل یک بار آن را تجربه کنید ترکیب علم ریاضی با الگوریتم های بازی آنلاین می باشد که در کمتر بازی ای مشابه آن دیده می شود. در این بازی شما می توانید نه تنها لحظات مهیجی را تجربه کنید بلکه به دلیل ساختار بازی ذهن خود را پویاتر کرده و داده های متعددی را به صورت آنی تحلیل کنید. این مسائل سبب میشود انفجار گزینه اول برای بسیاری دوستداران بازی های آنلاین تبدیل شود.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان