مشاورین کلید
شرکت آکام آتا
مشاورین کلید
شرکت آکام آتا
جراحی زیبایی

آخرین قیمت سمند، دنا، پژو و تارا

افزایش قیمت خودرو به دنبال نوسانات قیمت دلار و بلاتکلیفی برجام، ادامه دارد.


به گزارش تابناک به نقل از خبرآنلاین، گزارش‌ها نشان می‌دهد که طی یک ماه گذشته قیمت دلار سه کانال تغییر داده و البته حالا نوسان کمی پیدا کرده است.

به دنبال افزایش قیمت دلار، قیمت‌هایی که از سوی نمایشگاه‌داران خودرو اعلام می‌شود، کاملا متفاوت نسبت به یک ماه گذشته است و با وجود این‌که ثبات نسبی به بازار دلار بازگشته، اما خودرو همچنان با نوسان قیمتی همراه است.

اما در شرایطی بازار خودرو در حال طی کردن مسیر صعودی قیمت است که خریداری در بازار نیست و فروشندگان خودرو از نبود مشتری در بازار می‌گویند.

گزارش‌های میدانی نشان می‌دهد که پژو 206 تیپ دو طی 24 ساعت گذشته در بازار تغییر قیمت نداشت و به 329 میلیون تومان رسید. پژو 206 تیپ 5 هم در حدود 389 میلیون تومان قیمت پیدا کرد. اما قیمت پژوپارس XU7 بدون تغییر، 333 میلیون تومان به فروش رفت.

پژو پارس اتوماتیک هم امروز در قیمت 500 میلیون تومان در بازار خودرو کشور ثابت ماند.

البته پژو 207 اتومات کاهش 5 میلیون تومانی قیمت را تجربه کرده و با قیمت 645 میلیون تومان عرضه می‌شود.

در این میان، پراید 111 دو میلیون تومان گران شد و به قیمت 212 میلیون تومان در فروخته می‌شود. پراید 131 هم 2 میلیون تومان افزایش قیمت داشت و به قیمت 193 میلیون تومان به فروش می‌رود.

بنا به این گزارش، سمند EF7 در بازار 370 میلیون تومان فروخته شد. دنا توربو اتوماتیک نیز با 5 میلیون تومان افزایش، در بازار 585 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. تارا دنده ای هم در بازار 480 میلیون تومان قیمت پیدا کرد.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
جراحی بینی
پیشخوان
تبلیغات متنی