واکنش معزعلی به حذف زودهنگام از جام جهانی

مهاجم تیم ملی قطر برای حذف زودهنگام از جام جهانی ۲۰۲۲ از هواداران عذرخواهی کرد.

به گزارش تابناک، با شکست 3-1 تیم ملی قطر برابر سنگال، میزبان این دوره از رقابت‌های جام جهانی خیلی زود از مسابقات کنار رفت. معز علی پس از این نتیجه در گفت‌وگویی اظهار داشت: با این باخت غیرمنتظره، فرصت رقابت در جام جهانی را از دست دادیم و از این بابت بسیار ناراحت هستیم.

او سپس ضمن عذرخواهی از هواداران قطری درباره بازی با سنگال عنوان کرد: ما مشتاق پیروزی در این مسابقه بودیم، اما تقدیر طور دیگری رقم خورد. ما موقعیت‌های زیادی در این دیدار داشتیم، اما متاسفانه از آن‌ها استفاده نکردیم؛ زمانی که عقب افتادیم، تلاش کردیم که به بازی برگردیم، اما این اتفاق رخ نداد و با وجود اینکه اختلاف گل را کم کردیم، نتوانستیم نتیجه را تغییر دهیم و در مقابل، تیم سنگال موفق شد گل سوم را به ثمر برساند.

معز علی افزود: ما در دقایق پایانی برای گل دوم تلاش کردیم، اما نتوانستیم از موقعیتی که در اختیارمان قرار گرفت، استفاده کنیم و در نهایت نتیجه را واگذار کردیم.

مهاجم تیم ملی قطر تاکید کرد: فوتبال بازی اشتباهات است و همه اشتباه می‌کنند. به هر حال ما سعی کردیم در بازی با سنگال، بهتر از بازی اول ظاهر شویم و خوب هم بازی کردیم، اما موفق نشدیم نتیجه مثبتی بگیریم. از هواداران به خاطر این دو شکست که که فرصت رقابت را از ما گرفت، عذرخواهی می‌کنیم.

او در پایان گفت: از هوادارانی که برای این مسابقه در استادیوم حضور داشتند و از ما حمایت کردند تشکر می‌کنم. ما امیدوار بودیم با کسب یک نتیجه مثبت آن‌ها را خوشحال کنیم، اما متاسفانه شکست خوردیم. در هر صورت به آن‌ها قول می‌دهیم که بازی بعدی عملکرد بهتر داشته باشیم.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان