انصاری‌فرد: می خواهیم تاریخ جدیدی را رقم بزنیم

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید: همه بازیکنان همراه و همدل هستند.

انصاری‌فرد: می خواهیم تاریخ جدیدی را رقم بزنیم

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در چارچوب هفته سوم رقابت‌های جام جهانی 2022 قطر و در گروه B این مسابقات، دو تیم ایران و آمریکا سه‌شنبه شب ساعت 22:30 به وقت تهران در ورزشگاه الثمامه دوحه به مصاف هم می‌روند.

کریم انصاری‌فرد بازیکن تیم ملی فوتبال ایران در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: می‌دانیم بازی فردا چه اهمیتی دارد و می‌تواند یک روز تاریخی را در تاریخ کشورمان رقم بزند. آمریکا هم شانس صعود دارد. هر چهار تیم شانس صعود دارند. قطعا بازی حساسی است. این قول را می دهم که همه بازیکنان همراه و همدل هستند. با روحیه برد وارد بازی و زمین می‌شویم و قطعا دعای خیر مردم عزیزمان هم پشت ما است. مطمئنیم که یک روز تاریخی دیگر را رقم می‌زنیم. آمریکا هم تیم قابل احترامی است. دو بازی قبل آمریکا را آنالیز کردیم. همه جوره آماده بازی هستیم؛ مانند مردم ایران که ان‌شاء الله دل مردم ایران شاد شود.

او در پاسخ به سوال ایسنا مبنی بر این که کی‌روش بعد از باخت سنگین مقابل انگلستان هم حلقه اتحاد زد و این مساله چقدر به تیمش کمک کرد؟ گفت: دوست ندارم به بازی با انگلیس برگردم. نتیجه‌ای که مقابل انگلیس رقم خورد ما را هم قسم و همدل کرد. یکی از نقاط قوت تیم ملی همدل بودن و تیم بودن بود. الحمدالله با دعای خیر مردم و همدلی بازیکنان بازی با ولز را پشت سر گذاشتیم و با یک نتیجه تاریخی و خوب برای بازی با آمریکا گام بر می‌داریم و به هدف خودمان یعنی صعود به مرحله بعد نزدیک می‌شویم. قطعا پیروزی مقابل ولز انرژی و روحیه ما را بیش‌تر کرد و مصمم شدیم که فردا یک نتیجه خوب کسب کنیم و به مرحله بعد برویم.

انصاری‌فرد در واکنش به مشکلاتی که برای تیم ملی ایجاد شده و مشکلاتی که تیم ملی دارد، چقدر صعود به دور بعد برای تیم ملی مهم است؟ گفت: تمام تلاش‌مان این است که به مرحله بعد صعود کنیم. تمام تلاش‌مان شاد کردن دل مردم است. مثل همه ورزشکاران در ایران از این قاعده مستثنا نیستیم. در کنفرانس‌های خبری قبلی هم بازیکنان گفتند، قطعا تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که کشورمان سربلند باشد و دل مردم شاد باشد. از هیچ کاری دریغ نمی‌کنیم. قطعا تمام تلاش‌مان را می‌کنیم. بیش‌تر و بیش‌تر از همیشه تلاش می‌کنیم که این اتفاق بیفتد.

258 258

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان