کسب درآمد آنلاین
طراحی ارزان سایت
کسب درآمد آنلاین
طراحی ارزان سایت

منتظر بارش باران در تهران باشیم؟

اداره کل هواشناسی استان تهران درباره آخرین وضعیت جوی پایتخت و میزان آلاینده‌ها در شهر تهران گزارش داد.


به گزارش تابناک، بر اساس آخرین نقشه‌ها و مدل‌های پیش‌یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران طی امروزصبح تا چهارشنبه (7 تا 9 آذر) آسمان صاف تا قسمتی ابری همراه با پایداری جو و عدم وزش باد قابل ملاحظه پیش‌بینی می‌شود که در نقاط پرتردد شهری باعث افزایش غلظت آلاینده‌ها و کاهش کیفیت هوا خواهد بود.

در صورت عدم تغییر در الگوی نقشه‌های همدیدی از بعد از ظهر چهارشنبه تا پنجشنبه (9 تا 10 آذر) با نفوذ سامانه بارشی در بیشتر مناطق استان افزایش ابرناکی در بعضی ساعات بارش پراکنده باران و وزش باد و در ارتفاعات بارش پراکنده برف و باران پیش‌بینی می‌شود.عمده بارش‌ها از اواخر وقت چهارشنبه تا پنجشنبه و در ارتفاعات و نیمه‌شمالی تا جمعه 11 آذر ماه است.

به لحاظ دمایی تا چهارشنبه تغییرات محسوسی در بیشینه دما وجود نخواهد داشت و از صبح جمعه روند کاهش تدریجی دما پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه آلودگی - امین آباد و فیروزکوه با کمینه دمای 3- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران طی 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (8 آذر) قسمتی ابری همراه با غبار محلی و در بعد از ظهر افزایش ابر با حداقل دمای 8 و حداکثر دمای 16 درجه سانتیگراد و طی ‌چهارشنبه 9 آذر ماه قسمتی ابری و در بعضی ساعت‌ها غبارآلود و از بعد از ظهر افزایش ابر و اواخر وقت بارش پراکنده با حداقل دمای 9 و حداکثر دمای 16 درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

 

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان
تبلیغات متنی