کسب درآمد آنلاین
طراحی ارزان سایت
کسب درآمد آنلاین
طراحی ارزان سایت

بورس سبز پوش شد

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد ۲هزار واحدی روبرو شد.


به گزارش تابناک به نقل از تسنیم، در جریان داد و ستدهای امروز بازار سرمایه، بیش از 6 میلیارد و 250میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 3هزار و 353 میلیارد تومان در بیش از 328 هزار نوبت مورد داد و ستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد 2 هزار و 145 واحدی در ارتفاع یک میلیون و 408هزار و 348 واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر مثبت بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های پتروشیمی بوعلی سینا، پالایش نفت اصفهان و سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی شد و در مقابل شرکت‌های معدنی و صنعتی گل گهر، نفت پارس و پتروشیمی پارس با افت خود مانع افزایش بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 5 میلیارد و 108 میلیون ورقه به ارزش 139 هزار و 19 میلیارد تومان در 82 هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 82 واحد رشد کرد و در ارتفاع 18 هزار و 636 واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر مثبت بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی پلیمر آریا ساسول، پتروشیمی زاگرس و پویا زرکان آق دره شد و در مقابل شرکت‌های توزیع دارو پخش، بهمن دیزل و داروسازی دانا بیشترین اثر منفی را بر این شاخص به نام خود ثبت کردند.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان
تبلیغات متنی