کسب درآمد آنلاین
طراحی ارزان سایت
کسب درآمد آنلاین
طراحی ارزان سایت

عکس ؛ برد بزرگ ایران با پیش‌بینی یک مسافر زمان!

ورزش سه نوشت: یک کاربر در تیک توک که خود را مسافر زمان معرفی کرده، از پیروزی سه بر یک ایران برابر آمریکا خبر داد.

عکس ؛ برد بزرگ ایران با پیش‌بینی یک مسافر زمان!

یکی از حساس ترین روزهای تاریخ فوتبال ایران فرا رسیده و ملی پوشان با پیروزی برابر آمریکا، به صورت قطعی و در صورت تساوی مقابل حریف خود و عدم پیروزی ولز در دیدار با انگلیس، برای نخستین بار راهی مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی می شوند.

در این حال، بازار پیش بینی مسابقات فوتبال نیز داغ است و اکنون روزنامه الخلیج امارات از پیش بینی فردی خبر داده است که مدعی شده امشب، شاگردان کی روش با غلبه بر حریف خود، راهی مرحله بعد جام جهانی می شوند.

الخلیج با تیتر "مسافر زمان که ادعا می کند از نتیجه ایران و آمریکا خبر دارد" نوشت: فردی مدعی شد که مسافر زمان است و از قبل، از نتایج مسابقات جام جهانی قطر مطلع است. او در پست های خود در تیک توک اقدام به پیش بینی کرده و گفته است که نتیجه بازی امروز ایران با آمریکا را می دانم و با پیروزی 3-1 ایران همراه خواهد شد.

در ادامه گزارش روزنامه اماراتی آمده است: این شخص پستی را با 8 هزار فالوور خود به اشتراک گذاشت که در آن ستاره آمریکایی پولیشیچ در تصویر ظاهر می شود و با بازیکنان ایران دست می دهد و هواداران ایرانی این پیروزی را جشن می گیرند.

این کاربر حتی هویت گلزنان تیم ملی ایران را نیز فاش کرد و مدعی شد مهدی طارمی 2 بار و مرتضی پورعلی گنجی مدافع تیم ملی نیز یک بار دروازه آمریکا را باز می کنند و در سمت مقابل نیز پولیشیچ، کاپیتان آمریکا و ستاره چلسی، تک گل تیمش را به ثمر خواهد رساند.

عکس ؛ برد بزرگ ایران با پیش‌بینی یک مسافر زمان!

فردی که خود را مسافر زمان معرفی کرده، اهل آمریکاست و ویدیویی را در این زمینه منتشر کرده و نوشته است: «ما با نتیجه 3 بر یک به ایران می بازیم.»

عکس ؛ برد بزرگ ایران با پیش‌بینی یک مسافر زمان!

تیم های ملی ایران و آمریکا امشب از ساعت 22:30 به مصاف هم می روند. هر 2 تیم شانس صعود به دور بعد را دارند ولی از میان این دو، حداکثر یک تیم می تواند راهی مرحله یک هشتم نهایی شود.

258 258

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان
تبلیغات متنی