کسب درآمد آنلاین
طراحی ارزان سایت
کسب درآمد آنلاین
طراحی ارزان سایت

شکست ایران مقابل آمریکا در نیمه اول

جام جهانی قطر - دیدار تیم‌های ملی ایران و آمریکا که به «مادر همه بازی‌ها» معروف است، یکی از مهمترین دیدار‌های مرحله گروهی مسابقات این دوره به شمار می‌رود.

تیم‌های ملی فوتبال ایران و آمریکا امشب در آخرین خود از گروه B رقابت‌های جام جهانی در حالی مقابل یکدیگر قرار گرفتند که پیروزی هر یک از دو تیم در این دیدار به منزله حذف یکی و صعود دیگری خواهد بود.

به گزارش خبرورزشی تیم‌های ایران و آمریکا در جام جهانی 1998 فرانسه نیز در مرحله گروهی مسابقات به مصاف هم رفته بودند که آن دیدار با برتری 2 بر یک ملی‌پوشان کشورمان خاتمه پیدا کرد.

دو تیم بار دیگر در آوردگاه جام جهانی رودروی هم قرار گرفتند، اما داستان این بازی با بازی 98 فرانسه کاملا متفاوت است.

اما کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی ایران برای یکی از تاریخی‌ترین بازی‌های تیم ملی کشورمان نفرات زیر را درنظر گرفته است:

علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی‌گنجی، مجید حسینی، میلاد محمدی، رامین رضاییان، سعید عزت‌اللهی، احسان حاج‌صفی، احمد نوراللهی، علی قلی‌زاده، مهدی طارمی و سردار آزمون.

گرگ برهالتر نیز 11 نفر زیر را برای مقابله با ملی‌پوشان ایران راهی میدان خواهد کرد:

مت ترنر، سرجینو دست، تیلر آدامز، آنتونی رابینسون، وستون مک‌کنی، یونس موسی، کریستین پولیشیچ، تیم ریم، کامرون کارتر، تیموتی وه‌آ و جاش سارجنت.

داور مسابقه:

متئو لاهوس

دقیقه 2: تیم ملی آمریکا با حرکت سرجینیو دست از سمت راست صاحب کرنر شد.

دقیقه 5: کار ترکیبی طارمی، آزمون و رضاییان در پشت محوطه جریمه ایران را صاحب موقعیت کرد که مدافعان آمریکا مانع مهاجمان ایران شدند.

دقیقه 10: سانتر بازیکنان آمریکا از میانه‌های میدان به پولیشیچ در محوطه جریمه رسید و ضربه سر این بازیکن در اختیار بیرانوند قرار گرفت.

دقیقه 16: سانتر خطرناک سرجینیو دست از سمت راست با واکنش به موقع بیرانوند از منطقه خطر دور شد.

دقیقه 20: پاس پشت دفاع عزت‌اللهی به طارمی رسید و این بازیکن داخل محوطه جریمه آمریکا شد، اما پاس طارمی به آزمون توسط مدافع آمریکا قطع شد.

دقیقه 27: حرکت پولیشیچ در میانه‌های میدان تیموتی وه‌آ را صاحب موقعیت کرد که ضربه سر خطرناک این بازیکن در اختیار بیرانوند قرار گرفت.

دقیقه 38: پاس خطرناک سرجینیو دست از سمت راست با ضربه پولیشیچ به گل اول آمریکا تبدیل شد.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
تبلیغات متنی