کسب درآمد آنلاین
طراحی ارزان سایت
کسب درآمد آنلاین
طراحی ارزان سایت

آلودگی هوا مدارس را غیرحضوری را کرد

شماره روزنامه: ۵۶۰۹ تاریخ چاپ: ۱۴۰۱/۰۹/۹ ...

به گزارش «دنیای‌اقتصاد» مثل هفته گذشته تنها تصمیمی که این بار نیز در ایام آلوده تهران اتخاذ شد ناظر بر تعطیلی امروز مهدهای کودک و پیش‌دبستانی‌ها و برگزاری غیرحضوری کلاس‌های ابتدایی در تمام شهرستان‌های استان تهران (به جز پردیس، دماوند و فیروزکوه) بود.

 با تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران امروز دبستانی‌ها به‌صورت مجازی در کلاس درس حاضر می‌شوند تا کمتر در معرض هوای آلوده قرار بگیرند. فعالیت‌های ورزشی در فضای باز برای سایر مقاطع تحصیلی نیز ممنوع اعلام شده است. توصیه کمیته اضطرار به سایر شهروندان این است که از ترددهای غیرضروری خودداری کرده و در صورت ضرورت حتما از ماسک‌های دارای فیلتر N95 استفاده کنند.

این تصمیمات از آنجا اتخاذ شد که بر اساس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استانی تهران، نبود باد موثر عاملی برای افزایش غلظت آلاینده‌های هوا در پایتخت و برخی دیگر از شهرستان‌های استان تهران در روز گذشته و امروز بوده است.

از آنجا که هیچ تصمیمی برای کاهش ترددهای خودرویی در محدوده‌های پرآلاینده مرکزی تهران اتخاذ نشده است، احتمالا آلودگی در فقدان باد تا پنج‌شنبه ادامه پیدا خواهد کرد؛ اما بر اساس پیش‌بینی هواشناسی، از اواخر وقت چهارشنبه تا بعد از ظهر پنج‌شنبه (9 تا 10آذر) با نفوذ سامانه بارشی در اکثر مناطق استان تهران، افزایش ابرناکی در بعضی ساعات به‌ویژه صبح فردا (پنج‌شنبه) بارش پراکنده باران و وزش باد پیش‌بینی شده است. تصویر این خبر مربوط به پیش‌بینی هوای ناسالم برای همه در برخی نواحی جنوب تهران در روز جاری است.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
تبلیغات متنی