کسب درآمد آنلاین
طراحی ارزان سایت
کسب درآمد آنلاین
طراحی ارزان سایت

احتمال خداحافظی چهار ملی‌پوش پس از جام جهانی

خبرورزشی نوشت: گرچه هنوز برنامه نیمکت تیم ملی برای جام ملتهای آسیا مشخص نشده ولی به نظر می رسد که تعدادی از ملی پوشان دیگر به تیم ملی دعوت نخواهند شد.

احتمال خداحافظی چهار ملی‌پوش پس از جام جهانی

هنوز مشخص نیست تکلیف سرمربیگری تیم ملی در رقابت های جام ملت های آسیا چه خواهد شد و البته هر چه سریعتر باید این مسئله روشن شود چون دیدارهای تدارکاتی ایران از فروردین ماه استارت می خورد.

خبرهای رسیده از داخل فدراسیون فوتبال حکایت از آن دارد که چه کارلوس کی روش به عنوان سرمربی تیم ملی کارش را ادامه بدهد و چه اینکه از جمع ملی‌پوشان ما جدا بشود به احتمال فراوان 4 بازیکن ایران که در جام جهانی حضور داشتند دیگر برای رقابت های جام ملتهای 2023 مدنظر قرار نخواهند گرفت چون به لحاظ سن و سال نمی شود از وجودشان استفاده کرد و بازیکنان جدیدی هستند که جای آنها را پر کنند.

احسان حاج صفی ، کریم انصاری فرد ، رامین رضاییان و وحید امیری نفراتی هستند که به احتمال زیاد برای جام ملتها به تیم ملی دعوت نمی شوند و البته مشخص نیست علیرضا جهانبخش هم به این فهرست اضافه خواهد شد یا خیر؟

گفتنی است وحید امیری با 34 سال سن یکی از مسن ترین ملی پوشان است و احسان حاج صفی به همراه رامین رضاییان با 33 و کریم انصاری فرد با 32 سال سن در رده بعدی قرار دارند.

258 258

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان
تبلیغات متنی