کسب درآمد آنلاین
طراحی ارزان سایت
کسب درآمد آنلاین
طراحی ارزان سایت

تبلیغات

سیم کارت همراه اول بخریم یا ایرانسل؟

اپراتور های همراه اول و ایرانسل جزء دو اپراتورهای مطرح و محبوب کشور می باشند که کاربران زیادی دارند. با توجه به رقابت بسیار زیاد اپراتور های موجود در کشور، هر اپراتور با راه اندازی طرح های مختلف و متوع، در جهت رفاه حال مشترکان و متقاضیان موجود در بازار سعی در پیشی گرفتن از دیگر اپراتورها را دارد. حال این سوال پیش می آید که کدام اپراتور محبوب تر است و در زمان خرید سیم کارت کدام اپراتور را انتخاب کنیم؟

سیم کارت همراه اول بخریم یا ایرانسل؟

همانطور که می دانید خرید سیم کارت جزء آن دسته از خریدهایی است که همواره اهمیت زیادی داشته و دارد. به طور کلی زمانی که تصمیم به خرید چیزی داریم و با توجه به هیجان موجود در آن زمان، ممکن است برخی مسائل از دید ما پنهان بماند.سیم کارت های ایرانسل و همراه اول هردو در بین کاربران موجود در بازار محبوب می باشند و هردو اپراتور برای فروش سیم کارت های خود در رقابتی تنگاتنگ قرار دارند.در این مطلب ما به بررسی نکات ریز و درشتی در مورد هر دو اپراتور پرداخته ایم تا اگه کسی برای اولین بار قصد خرید سیم کارت همراه اول یا ایرانسل را دارد و یا اینکه قصد تغییر اپراتور خود را دارد این با با آگاهی بیشتری اپراتور خود را انتخاب کند.

خرید سیم کارت همراه اول

در ابتدا به معرفی سیم کارت های همراه اول پرداخته ایم. شرکت ارتباطات سیار ایران که همه به اسم همراه اول شناخته شده است دارای 2 نوع سیم کارت :

  • سیم کارت دائمی همراه اول
  • سیم کارت اعتباری همراه اول

همراه اول ابتدا با عرضه سیم کارت دائمی شروع به فعالیت کرد. با توجه به اعتبار بسیار بالای این نوع سیم کارت، برخی از افراد برای سرمایه‌گذاری اقدام به خرید و فروش این نوع از خطوط کرده‌اند.

مهم‌ترین تفاوت این دو نوع سیم کارت در اعتبار آنهاست. سیم کارت‌های دائمی همراه اول دارای اعتبار بیشتری نسبت به سیم کارت‌های اعتباری هستند.

منظورم از اعتبار، قدمت و ارزشی سیمکارت هاست. برای مثال اگه شما صاحب یه کسب‌و‌کار باشید و بخواید برای شغلتان سیم کارت بخرید: ترجیح شماخرید سیم کترن همراه اول دائمی است.

خرید سیم کارت ایرانسل

سیم کارت های ایرانسل نیز مانند سیم کارت های همراه اول دارای دو نوع خط، دائمی و اعتباری می باشد.

  • سیم کارت دائمی ایرانسل (آی سیم)
  • سیم کارت اعتباری ایرانسل

ایرانسل ابتدا با عرضه سیم کارت های ارزان به معرفی خود پرداخت و بعدها خطوط دائمی این اپراتور را روانه بازار خرید و فروش سیم کارت کرد. این سیم کارت ها نیز به ترتیب عرضه شدن، اعتبار خاص خود را دارند.

ایرانسل یا همراه اول؟

با توجه به تعرفه‌ سیم کارت دائمی اپراتورها؛ تنها تفاوت این سیم کارت‌ها در هزینه پیامک فارسی آنهاست که ایرانسل 10 ریال گران تر است! البته این مقایسه صرفا از روی تعرفه‌ها بود و اگر بخواهیم بقیه موارد را بررسی کنیم ؛ اعتبار سیم کارت دائمی همراه اول خصوصا خط موبایل 0912 خیلی خیلی بیشتر از خطوط دائمی ایرانسل است. از طرف دیگر تعداد دکل‌های همراه اول خیلی بیشتر از ایرانسل است و همراه اول ثابت کرده که در مناطق مختلف از جمله روستاها از میزان آنتن‌دهی بسیار خوبی برخوردار است.

البته ممکن است در منطقه‌ای که شما هستید، ایرانسل آنتن دهی بهتری داشته باشد، برای همین پیشنهاد میکنیم حتما قبل از خرید سیم کارت موردنظرتان از طریق سایت اپراتورها، پوشش شبکه و میزان آنتن‌دهی را در محل موردنظرتان بررسی کنید.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان
تبلیغات متنی