کپسول یوموگی آردیفارم و موارد مصرف این دارو

اطلاعاتی در مورد کپسول یوموگی آردیفارم در این مقاله خواهیم داد و شما می توانید با آگاهی بالا تری از این دارو استفاده کرده و عارضه های آن را بلد باشید تا در صورت وقوع مشکل بتوانید از آن ها تا حدودی پیشگیری نمایید.

کپسول یوموگی آردیفارم و موارد مصرف این دارو

کپسول یوموگی آردیفارم یکی از داروهای بسیار خوب برای درمان اسهال و مشکلات گوارشی ناشی از آن می باشد. این دارو می تواند دارای عارضه ها و ممنوعیت های مصرفی باشد از این رو بهتر است اطلاعاتی در مورد نحوه استفاده از آن و میزان دوز مصرفی اش داشته باشید.

درمان با داروی کپسول یوموگی

اطلاعات دارویی کپسول یوموگی آردیفارم

استفاده از این دارو تنها محدود به درمان اسهال نمی شود و این دارو برای درمان مشکلات دیگر گوارشی مانند سندروم روده تحریک پذیر، درمان نفخ، درمان زخم های معده، درمان دوازدهه، درمان کولیت سدو ممبرانس و درمان اسهال عفونتی حاد و مزمن در کودک و بزرگسالان نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

در واقع این دارو سعی می کند تاثیر داروهای آنتی بیوتیکی را کاهش داده و با تنظیم کردن فلور روده که عوامل بسیار زیادی می تواند منجر به ایجاد مشکل در آن شود مشکلات و بیماری های ناشی از این بیماری را درمان می نماید.

این داو همچنین می تواند با کاهش چسبندگی میکروب ها به دیواره روده، کاهش میزان سموم در بدن و تولید پلی آمین ها سیستم ایمنی و دفاعی بدن را به شدت افزایش داده و خاصیت ضد التهابی خود را اعمال نماید.

نحوه استفاده از دارو

استفاده از داروها باید زیر نظر متخصص باشد در غیر این صورت ممکن است مشکلات بی شماری برای فرد ایجاد شود از این رو اگر می خواهید از این دارو استفاده کنید باید ابتدا با پزشک در این زمینه مشورت نمایید. به صورت کلی استفاده از این دارو برای کودکان بالای 2 سال می باشد و روزانه باید دو عدد کپسول مورد استفاده قرار بگیرد.

داروی یوموگی آردیفارم

موارد استفاده از دارو

کپسول یوموگی آردیفارم در موارد بسیار زیادی مورد استفاده قرار می گیرد که مهم ترین آن ها عبارتند از :

 • درمان اسهال حاد و عفونی در کودکان
 • درمان اسهال حاد و عفونی در بالغین
 • درمان اسهال های ناشی از باکتری ها، ویروس ها و تک یاخته ها
 • کاهش نشانه های بیماران مبتلا به سندروم روده تحریک پذیر و بهبود کیفیت زندگی آن ها
 • کمک به درمان زخم معده
 • کمک به درمان دوازدهه
 • کمک به درمان اسهال ناشی از استفاده از آنتی بیوتیک ها
 • پیشگیری و حتی درمان اسهال های مسافرتی
 • پیشگیری از عود کردن بیماری کولیت سدو ممبراس

هشدارهای استفاده

استفاده از این دارو عمومی بوده و برای 2 سال به بالا کاربرد دارد با این وجود نیاز است تا اطلاعاتی در مورد هشدارهای مصرفی این دارو داشته باشید در غیر این صورت ممکن است استفاده از این دارو برای شما خطراتی جدی به همراه داشته باشد.

 • اگر از داروهای خاصی استفاده می کنید قبل از استفاده از این دارو پزشک خود را در جریان قرار دهید تا تداخل دارویی برای شما ایجاد نشود.
 • خانم های باردار و شیرده قبل از استفاده از این دارو باید با پزشک مشورت کنند.
 • این دارو برای کودکان زیر دو سال ممنوع می باشد مگر این که پزشک آن را تجویز کرده باشد.
 • مقدار استفاده از دارو را نباید به صورت سرخود افزایش و کاهش داد زیرا این کار می تواند ناهماهنگی در بدن را برای تان ایجاد نماید.
 • استفاده از این دارو باید با مایعات فراوان همراه باشد.
 • برای کودکان دو الی شش سال می توانید محتوای کپسول را در آب حل کرده و به آن ها بدهید. آب باید هم دما با دمای محیط باشد.
 • استفاده همزمان از این دارو و داروهای ضد قارچ می تواند میزان تاثیر گذاری آن را به شدت کاهش دهد.

کپسول یوموگی آردیفارم

عوارض جانبی دارو

استفاده درست و به اندازه از دارو هیچ عارضه ای ایجاد نمی کند با ان حال امکان دارد مشکلاتی مانند تنگی نفس، واکنش های آلرژیکی در حین استفاده از دارو برای بیمار ظاهر شود از این رو نیاز است تا زمانی که این عارضه ها را مشاهده کردید به پزشک مراجعه کنید و جلوی خطرات احتمالی بعدی را بگیرید.

این دارو را باد دور از دسترس کودکان و در جایی خشک و خنک و دور از رطوبت و نور خورشید نگهداری کنید تا فاسد نشود و بتوانید از آن استفاده کرده و مشکلات خود را درمان نمایید. در آخر می توانید اطلاعات دارویی دیگر در مورد قرص متوترکسات و کپسول فست ران بدست آورید و آگاهی خود را در این موارد افرایش دهید و برای این کار کافی است تا از لینک های داده شده کمک بگیرید.

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان