نماینده مجلس: اروپایی‌ها می‌دانستند مصوبه آنان علیه سپاه راه به جایی نمی‌برد

اروپایی ها به نوعی تلاش کردند تا در داخل ایران نیز آزمایشی انجام داده و بسنجند که واکنش ها چقدر قوی خواهد بود و سپس تصمیم گیری انجام دهند و به عینه متوجه شدند که با این تصمیم، با واکنش سنگینی مواجه خواهند شد.

یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها گفت: اروپایی ها از همان ابتدا می دانستند که مصوبه پارلمان اروپا علیه سپاه پاسداران قابلیت اجرایی نداشته و بیشتر اهداف سیاسی و روانی را دنبال کردند.
 
جلال رشیدی کوجی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اقدام پارلمان اروپا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی،‌ با بیان اینکه این مصوبه وجاهت قانونی ندارد، بیان کرد: از نظر بنده از همان ابتدا اروپایی ها می دانستند که مصوبه آنها قابلیت اجرایی نداشته و راه به جایی نمی برد و می دانستند این اتفاق نخواهد افتاد و اروپایی ها بیشتر سعی کردند یک نمایش در این زمینه داشته باشند.
 
وی در ادامه اظهار کرد: اروپایی ها به نوعی تلاش کردند تا در داخل ایران نیز آزمایشی انجام داده و بسنجند که واکنش ها چقدر قوی خواهد بود و سپس تصمیم گیری انجام دهند و به عینه متوجه شدند که با این تصمیم، با واکنش سنگینی مواجه خواهند شد.
 
رشیدی کوچی با بیان اینکه از همان ابتدای امر نیز می شد حدس زد که در عمل اروپایی ها، سپاه پاسداران را تحریم نخواهند کرد، تصریح کرد: رئیس اتحادیه اروپا نیز تاکید کرده که اروپا نباید احساسی عمل کند. از همان ابتدا هم مشخص بود که این مصوبه اروپا اهداف سیاسی و روانی دارد.
قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان