تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

عرضه ارز در پنج بانک

شماره روزنامه: ۵۶۵۸ تاریخ چاپ: ۱۴۰۱/۱۱/۸ ...

 1- فروش ارز (اسکناس) به متقاضیان، حداکثر به مبلغ 5‌هزار یورو یا معادل آن به دلار به نرخ اعلامی در پایگاه مدیریت بازار متشکل معاملات ارز ایران به نشانی www. ice. ir تحت‌عنوان «آخرین نرخ» مجاز است. 

2- فروش ارز به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌صورت اسکناس در سرفصل «تامین نیازهای ضروری (کد56) ‌» صرفا به اشخاص حقیقی ایرانی بالای 18‌سال ‌و اشخاص حقوقی مقیم (به استثنای بانک‌ها و صرافی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها) امکان‌پذیر است. 

3- تامین ارز از محل منابع داخلی آن بانک، بازار متشکل معاملات ارزی و اسکناس خریداری شده بابت «تامین نیازهای ضروری (کد56) ‌» مجاز است. 

تبصره1: خرید ارز به‌صورت اسکناس از اشخاص حقیقی و حقوقی پس از احرازهویت مشتری حسب مقررات ابلاغی، تا سقف 10‌هزار یورو یا معادل آن به دلار با ثبت در سامانه نظارت ارز (سنا) تحت سرفصل «تامین نیازهای ضروری (کد 56) ‌» با نرخ توافقی طرفین مجاز است. مبالغ ارزی بالاتر از 10‌هزار یورو یا معادل آن به سایرارزها با ارائه اظهارنامه در مبادی رسمی به شعب‌/ باجه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های ارزی بانک ملی ایران به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌فروش می‌رسد.  تبصره2: درصورت نیاز، تامین ارز مربوطه توسط این بانک نیز انجام خواهد شد. در این ارتباط مقتضی است هماهنگی لازم را با اداره پایش بازار ارز این بانک به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عمل آورند.

4- فروش ارز از تاریخ 08/ 11/ 1401 تا اطلاع ثانوی با ارائه کارت ملی اشخاص حقیقی‌/ کارت بازرگانی اشخاص حقوقی و کارت ملی نماینده اشخاص حقوقی متقاضی امکان‌پذیر است. همچنین شناسایی مشتری باید حسب ضوابط ابلاغی این بانک صورت پذیرد و علاوه‌بر ضوابط مذکور، فروش ارز صرفا از طریق پرداخت معادل‌ریالی با کارت بانکی یا از طریق حساب بانکی به‌نام متقاضی و استعلام شماره تلفن‌همراه به‌نام متقاضی از سامانه شاهکار امکان‌پذیر است.

5- آن بانک مکلف است قبل از فروش ارز، نسبت به‌ثبت مشخصات متقاضی (شماره ملی) در «سامانه نظارت ارز (سنا)‌» تحت‌عنوان «تامین نیازهای ضروری (کد56)‌» اقدام کرده و پس از اخذ تاییدیه از سامانه سنا، نسبت به‌فروش ارز به متقاضی اقدام کند.

قیمت بک لینک و رپورتاژ

کمتر کسی میدونه که سریعترین راه خرید دلار، خرید تتر هستش. چون قیمت هر تتر برابر با ۱ دلاره. تتر در هر لحظه از شبانه روز خرید و فروش میشه و نگرانی نگهداری از دلار کاغذی رو هم نداره. در حال حاضر بزرگترین صرافی که این امکان رو به ایرانی‌ها میده، صرافی نوبیتکس هست. شما در کمتر از سه دقیقه می‌تونین تو این صرافی حساب باز کرده و سریع و آسان به‌ صورت آنلاین دلار بخرین.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان
تبلیغات متنی