تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

دو اخلالگر نظام دارویی دستگیر شدند

دادستان تهران گفت: دو نفر در رابطه با انبار دارو‌های قاچاق و غیرمجاز و همچنین انبار کردن کالای ضروری سرم که این روز‌ها نیاز اساسی مردم است، بازداشت شده‌اند.

به گزارش «نابناک» به نقل از تسنیم، علی صالحی با اشاره به لزوم برخورد قانونی با فروشندگان غیرمجاز گفت: در پی کمبود سرم در داروخانه‌ها و پس از کسب خبر از منابع اطلاعاتی پیرامون انتقال تعدادی سرم از داروخانه‌ای در خیابان پیروزی به محل و انبار غیرمجاز، این موضوع در دستور کار این دادستانی قرار گرفت.

وی اظهار کرد: دستورات قضایی لازم جهت شناسایی متهمان و انبار نگهداری دارو‌ها خطاب به فرماندهی تهران بزرگ صادر شد که در ابتدا محل نگهداری سرم‌ها در منزلی در محدوده شیخ‌هادی شناسایی و تعداد 302 عدد سرم کشف و جهت بررسی تخصصی و قابلیت مصرف تحویل دانشگاه علوم پزشکی مربوطه شد.

دادستان تهران ادامه داد: متعاقباً با انجام اقدامات اطلاعاتی انبار دیگری در همان منطقه شیخ‌هادی شناسایی و پس از صدور دستور قضایی و ورود به محل، بیش از 2 هزار و 100 عدد سرم و هزاران قلم دارو و تجهیزات پزشکی و مواد آرایشی و بهداشتی غیرمجاز و قاچاق از واحد مذکور کشف شد.

وی خاطرنشان کرد: تحقیقات همچنان ادامه دارد و در این راستا دو نفر بازداشت شدند و پرونده قضایی تشکیل و به دادسرای ناحیه 26 ارسال شد.

قیمت بک لینک و رپورتاژ

کمتر کسی میدونه که سریعترین راه خرید دلار، خرید تتر هستش. چون قیمت هر تتر برابر با ۱ دلاره. تتر در هر لحظه از شبانه روز خرید و فروش میشه و نگرانی نگهداری از دلار کاغذی رو هم نداره. در حال حاضر بزرگترین صرافی که این امکان رو به ایرانی‌ها میده، صرافی نوبیتکس هست. شما در کمتر از سه دقیقه می‌تونین تو این صرافی حساب باز کرده و سریع و آسان به‌ صورت آنلاین دلار بخرین.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان