تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

تیراندازی در قدس اشغالی/۷ صهیونیست کشته شدند

منابع فلسطینی شامگاه جمعه از تیراندازی در قدس اشغالی و کشته و زخمی شدن چند صهیونیست درپی عملیات استشهادی خبر دادند.

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر از فلسطین الیوم، منابع فلسطینی شامگاه جمعه از تیراندازی در قدس و کشته و زخمی شدن چند صهیونیست خبر دادند.

بر اساس این گزارش، رسانه های عبری شامگاه جمعه اعلام کردند که در پی تیراندازی در شهرک صهیونیست نشین «نبی یعقوب» در قدس اشغالی 5 شهرک نشین صهیونیست کشته و شماری زخمی شدند.

از سوی دیگر، منابع خبری از افزایش شمار کشته شدگان تیراندازی در قدس اشغالی به هفت نفر خبر دادند.

منابع خبری ابتدا از زخمی شدن 12 صهیونیست درپی تیراندازی در قدس خبر داده بودند.

منابع فلسطینی از تیراندازی هوایی در نوار غزه و بلند شدن صدای تکبیر از مساجد درپی عملیات شهادت طلبانه در قدس اشغالی خبر دادند.

رسانه های صهیونیستی از استقرار ده ها نیروی پلیس این رژیم در منطقه محل تیراندازی خبر دادند.

خبرنگار شبکه خبری الجزیره گفت که درپی این عملیات مقاومتی، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی دست به رایزنی های امنیتی با مقامات دستگاه های امنیتی این رژیم زده است.

یک منبع در پلیس رژیم صهیونیستی به رادیو ارتش این رژیم گفت که احتمال افزایش شمار کشته شدگان درپی تیراندازی در قدس اشغالی وجود دارد.

پایگاه عبری «واللا» گفت که همچنان حال دو نفر از زخمی های عملیات قدس وخیم است.

پلیس رژیم صهیونیستی هویت مجری عملیات مقاومتی در قدس اشغالی را «علقم خیری» جوان 21 ساله فلسطینی اهل اردوگاه شعفاط اعلام کرد و افزود که این فلسطینی عضو هیچ گروه یا سازمانی نبوده است.

پلیس رژیم صهیونیستی همچنین گفت که مجری عملیات قدس توسط نظامیان این رژیم به شهادت رسیده است.

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی بامداد شنبه از بازداشت پدر مجری این عملیات شهادت طلبانه خبر داد.

منابع صهیونیستی در عین حال از حضور بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در محل این عملیات شهادت طلبانه تحت تدابیر شدید امنیتی خبر دادند.

نتانیاهو گفت: ما نسبت به ارزیابی اوضاع درپی حمله قدس اقدام کردیم و اقداماتی فوری اتخاذ نمودیم و به بررسی گام های لازم جهت اجرا ادامه خواهیم داد.

رسانه های صهیونیستی همچنین اعلام کردند که کابینه امنیتی این رژیم احتمالاً روز شنبه درپی عملیات شهادت طلبانه در قدس اشغالی تشکیل جلسه خواهد داد.

«ایتمار بن گویر» وزیر تندرو صهیونیست هم در گفتگو با تلویزیون رژیم صهیونیستی گفت: ما باید به حمله قدس واکنش نشان دهیم چرا که اوضاع به این نحو نمی تواند ادامه پیدا کند.

از سوی دیگر، شهروندان فلسطینی در نوار غزه و کرانه باختری عملیات شهادت طلبانه در قدس را جشن گرفتند.
فلسطینی ها در کرانه باختری، با حضور در خیابان ها از عملیات مقاومتی در قدس تمجید کردند.

قیمت بک لینک و رپورتاژ

کمتر کسی میدونه که سریعترین راه خرید دلار، خرید تتر هستش. چون قیمت هر تتر برابر با ۱ دلاره. تتر در هر لحظه از شبانه روز خرید و فروش میشه و نگرانی نگهداری از دلار کاغذی رو هم نداره. در حال حاضر بزرگترین صرافی که این امکان رو به ایرانی‌ها میده، صرافی نوبیتکس هست. شما در کمتر از سه دقیقه می‌تونین تو این صرافی حساب باز کرده و سریع و آسان به‌ صورت آنلاین دلار بخرین.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان