تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

ترکیه سفیر دانمارک را احضار کرد

ترکیه درپی هتک حرمت ساحت مقدس قرآن کریم در دانمارک، سفیر این کشور در آنکارا را احضار کرد.

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر از پایگاه النشره، درپی هتک حرمت ساحت مقدس قرآن کریم در دانمارک، ترکیه سفیر این کشور در آنکارا را احضار کرد.

بر اساس این گزارش، وزارت امور خارجه ترکیه اعلام کرد که در ابراز مخالفت با اجازه دادن مقامات دانمارک به انجام چنین اقدام شنیعی در کشور خود، مراتب اعتراض رسمی به سفیر دانمارک ابلاغ شد.

«راسموس پالودان» سیاستمدار تندرو دانمارکی که به مواضع اسلام ستیزانه و ضدمسلمانان مشهور است پیش از این هم نسخه ای از قرآن کریم را در نزدیکی سفارت ترکیه در استکهلم پایتخت سوئد سوزانده بود که این اقدام با واکنش مخالف مسلمانان در کشورهای اسلامی مواجه گردید.

گفتنی است هفته گذشته مقامات سوئدی به این شخصیت افراطی دانمارکی اجازه دادند که در برابر ساختمان سفارت ترکیه در استکهلم نسخه ای از مصحف شریف را به آتش بکشد. این اقدام با واکنش های تندی از سراسر جهان اسلام روبرو شده است.

قیمت بک لینک و رپورتاژ

کمتر کسی میدونه که سریعترین راه خرید دلار، خرید تتر هستش. چون قیمت هر تتر برابر با ۱ دلاره. تتر در هر لحظه از شبانه روز خرید و فروش میشه و نگرانی نگهداری از دلار کاغذی رو هم نداره. در حال حاضر بزرگترین صرافی که این امکان رو به ایرانی‌ها میده، صرافی نوبیتکس هست. شما در کمتر از سه دقیقه می‌تونین تو این صرافی حساب باز کرده و سریع و آسان به‌ صورت آنلاین دلار بخرین.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان