تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

توزیع کامیونی گوشت منجمد در تهران

معاون بازرگانی داخلی شرکت پشتیبانی امور دام از توزیع گوشت منجمد به صورت کامیونی در سطح شهر تهران خبر داد.

به گزارش تابناک به نقل از فارس، محمد جعفری در مصاحبه با رادیو درباره توزیع گوشت منجمد گفت: از هفته گذشته در میادین سطح شهر تهران و برخی نقاط پیش بینی شده برای شرکت پشتیبانی امور دام، کامیون‌هایی استقرار یافته است و علاوه بر مباشران در میدان‌های میوه و تره بار و فروشگاه‌های زنجیره‌ای، کامیون‌های سیار ما در سطح شهر، گوشت را در دسترس مردم قرار داده و عرضه مستقیم خواهند داشت.

معاون بازرگانی داخلی شرکت پشتیبانی امور دام از استقرار 20 دستگاه کامیون در سطح شهر تهران خبر داد که در حال افزایش است.

وی درباره این توزیع در شهرستان‌ها بیان کرد: سازمان پشتیبانی امور دام تابع تصمیمات ستاد تنظیم بازار است و در استان‌ها نیز تابع نظرات کارگروه استانی تنظیم بازار است. جعفری خاطرنشان کرد: این سازمان نمی‌تواند راسا اقدام به توزیع گوشت کند مگر این که مصوبه استانی به این شرکت تکلیف کند.

وی در عین حال از سهمیه بندی شهرستانی خبرداد و افزود: توزیع به شکل گسترده و مویرگی در سطح کشور در حال انجام است و طی رصد روزانه استان‌ها، وضعیت توزیع خوب است.

جعفری درباره کیفیت این گوشت یخ زده اضافه کرد: کیفیت به قدری خوب است که شخصا از همین گوشت منجمد استفاده می‌کنم. وی ادامه داد: ما دو منشا تامین گوشت داریم یکی واردات و دیگری تولیدات داخلی است که از بهترین دام‌های موجود در کشور فراوری می‌شود.

جعفری همچنین تاکید کرد: مردم در صورت نارضایتی از کیفیت گوشت‌های یخی می‌توانند برای تعویض به شرکت پشتیبانی امور دام مراجعه کنند.

 

توزیع گوشت گرم قرمز از امروز در تهران و از فردا در کشور


مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی نیز گفت: بار گوشت قرمز وارد کشور شده و پس از بسته‌بندی از امروز در میادین اصلی شهرداری شهر تهران توزیع می‌شود.

مسعود امراللهی در بخش خبر سیما درباره وضعیت توزیع گوشت قرمز گرم اظهارکرد: بار گوشت قرمز وارد کشور شده و پس از انجام بسته‌بندی، شهروندان می‌توانند از امروز گوشت قرمز را فروشگاه‌های زنجیره‌ای و میادین اصلی شهرداری تهران خریداری کنند.

وی افزود: هر کیلو ران و سردست گوساله کیلویی 215 هزار تومان قیمت‌گذاری شده است. همچنین گوشت گوساله مخلوط هر کیلو 192 هزار تومان و چرخ‌کرده 170 تومان از فردا در میادین اصلی شهرداری قابل تهیه است.

امراللهی درباره قیمت گوشت گوسفندی اظهار کرد: هر کیلو شقه گوسفند 220 هزار تومان بوده و هدف این است با تکمیل زیرساخت‌های شبکه توزیع تا دو روز آینده گوشت قرمز گرم نیز مانند مرغ با قیمت مصوب توزیع سراسری شود.

قیمت بک لینک و رپورتاژ

کمتر کسی میدونه که سریعترین راه خرید دلار، خرید تتر هستش. چون قیمت هر تتر برابر با ۱ دلاره. تتر در هر لحظه از شبانه روز خرید و فروش میشه و نگرانی نگهداری از دلار کاغذی رو هم نداره. در حال حاضر بزرگترین صرافی که این امکان رو به ایرانی‌ها میده، صرافی نوبیتکس هست. شما در کمتر از سه دقیقه می‌تونین تو این صرافی حساب باز کرده و سریع و آسان به‌ صورت آنلاین دلار بخرین.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان
تبلیغات متنی