تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

درگذشت مسعود سپهر ـ گرافیست ایرانی

ایسنا نوشت: مسعود سپهر پس از دو هفته بی‌هوشی کامل، صبح یکشنبه ـ ۹ بهمن ماه ـ در بیمارستان شهدای تجریش درگذشت.

درگذشت مسعود سپهر ـ گرافیست ایرانی

انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران، این خبر را تایید کرده و نوشته است: استاد سپهر در پی پیش آمد حادثه و بعد از دو هفته بیهوشی کامل در صبح روز 9 بهمن ماه 1401 در بیمارستان شهدای تجریش تهران دار فانی را وداع گفت.»

همچنین گالری هما با اعلام این خبر آورده است: «مسعود سپهر از نسلی بود که بنیان‌های گرافیک معاصر را تعریف کرد.

بسیاری از نشانه‌های شهری و علائم مترو تهران از طراحی‌های او بود. او روز گذشته ـ نهم بهن ماه ـ چشم از جهان فرو بست.»

مسعود سپهر در سال 1335 در تهران به دنیا آمد و در سال 1356 از کالج چاپ لندن فارغ‌التحصیل شد و دارای مدرک لیسانس طراحی گرافیک، تایپوگرافی و برنامه ریزی چاپ است.

مسعود سپهر در سال 1351 مدرک فوق لیسانس خود را در این رشته اخذ کرد. کرد همچنین دارای مدرک دکترای حرفه ای از وزارت فرهنگ و آموزش عالی است و از سال 1372 آموزش تکمیلی را از مرکز آموزشی اپل پاریس دنبال کرده است.

نایب رئیس هیات مدیره انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران، طراح گرافیک شرکت طراحی پیتر هچ لندن، مدرس دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران، عضو کارگروه سه نفره تدوین دروس و بازنگری تصویری واحدهای درسی ارتباطات دانشگاه‌های کشور، تدریس در دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی تهران و صد و هشتاد علامت و نام کتبی برای مؤسسات، شرکت ها و محصولات، بخشی از فعالیت های هنری این هنرمند فقید است.

5757

قیمت بک لینک و رپورتاژ

کمتر کسی میدونه که سریعترین راه خرید دلار، خرید تتر هستش. چون قیمت هر تتر برابر با ۱ دلاره. تتر در هر لحظه از شبانه روز خرید و فروش میشه و نگرانی نگهداری از دلار کاغذی رو هم نداره. در حال حاضر بزرگترین صرافی که این امکان رو به ایرانی‌ها میده، صرافی نوبیتکس هست. شما در کمتر از سه دقیقه می‌تونین تو این صرافی حساب باز کرده و سریع و آسان به‌ صورت آنلاین دلار بخرین.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان
تبلیغات متنی