تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

عبدالملکی مهمان امشب صف اول

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی امشب مهمان برنامه «صف اول» خواهد بود.

عبدالملکی مهمان امشب صف اول

به گزارش خبرآنلاین از کیش : در برنامه امشب «صف اول» که ساعت 23، بصورت زنده از «شبکه خبر» پخش خواهد شد، حجت الله عبدالملکی مصوبه اخیر هیات وزیران درباره ثبت آماری واردات کالا به مناطق آزاد در سامانه جامع تجارت را تشریح خواهد کرد.

این مصوبه پیشنهاد معاونت اقتصادی رئیس جمهور است و در تاریخ سوم بهمن ماه امسال در هیات وزیران تصویب شده است.

در ماده یک مصوبه آمده است: واردات همه کالاهای خارج از کشور به محدوده مناطق آزاد صرفا پس از ثبت آماری در بستر سامانه جامع تجارت و براساس تعیین منشاء ارز بانک مرکزی امکان پذیر است.

دبیرشورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، امشب همچنین درباره همکاری های مناطق آزاد جمهوری اسلامی ایران و سایر کشورهای متقاضی و همچنین حذف مقررات و آیین نامه های دست و پاگیر سرمایه گذاران در مناطق آزاد نیز سخن خواهد گفت.

بازپخش این برنامه فردا سه شنبه (11 بهمن ماه) ساعت 12 ظهر از شبکه خبر پخش خواهد شد.

46

قیمت بک لینک و رپورتاژ

کمتر کسی میدونه که سریعترین راه خرید دلار، خرید تتر هستش. چون قیمت هر تتر برابر با ۱ دلاره. تتر در هر لحظه از شبانه روز خرید و فروش میشه و نگرانی نگهداری از دلار کاغذی رو هم نداره. در حال حاضر بزرگترین صرافی که این امکان رو به ایرانی‌ها میده، صرافی نوبیتکس هست. شما در کمتر از سه دقیقه می‌تونین تو این صرافی حساب باز کرده و سریع و آسان به‌ صورت آنلاین دلار بخرین.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان