تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

مرثیه ای برای زنان تاثیرنگذار

مدتهاست به دیدن زنانی که آبرومندانه  و بی سرو صدا ، آرام و متین با ظاهری رنج کشیده و دردمند در بازارهای روز و ... به دنبال میوه ها  ، سبزیجات بسیار ارزان برای خانواده خود هستند ؛ عادت کرده ایم . گاه بی تفاوت نگاهشان می کنیم و از کنارشان می گذریم.

مرثیه ای برای زنان تاثیرنگذار

.زنانی که نجیبانه گوشه ای میاستند تا فروشندگان مرغ و گوشت از زائده های گوشت ها و مرغ های پاک شده ، چیزی برای آنها فراهم کنند تا آنها هم بتوانند حداقل به غذاهای خود طعمی بدهند و آن را برای خانواده مقوی کنند . همان هایی که از نانوا می خواهد تا کناره های نان مشتری ها را که به زمین و اطراف ریخته برای آنها کنار بگذارند تا به خانه ببرد .

زنانی که تمام تلاش خود را بکار میگیرند تا یک ماه با کمترین هزینه خانواده عزیز خود را سیر کنند . یک ماه شاید روزی یک وعده غذا . بی ادعا ، بی توقع . آنهایی که یا همسرانشان حقوق حداقلی می گیرند ، یا اصلا همسری ندارند و سرپرست خانواده هستند و یا شاید بد سرپرست ؛ همسری بیمار، بیکار و یا معتاد داشته باشند . اما هر چه هست بر اساس باور و اعتقادشان و بر پایه تربیتی که داشته اند بر این باورند که باید خانه و خانواده را حفظ کرد و برای متلاشی نشدن آن تلاش کرد .

این گروه از زنان قطعا در آرامش جامعه هم نقش مهمی ایفا می کنند . چرا که بنیان خانواده شان را حفظ کرده اند . زنانی که از دید رادار توجه مسئولان ، پنهان مانده اند و در دسته بندی های رایج جامعه کنونی ایران نیز چندان جدی گرفته نمی شوند زیرا مثلا، » فالوئرمیلیونی» ندارند و با دلایلی از این جنس، جناح ها و گروه های سیاسی هم، خواسته و ناخواسته،آنان را در زمره «تاثیرنگذارها»، جای می دهند.

زنان تاثیر نگذاری که اتفاقا درهیچ همایشی شرکت داده نمی شوند و برایشان میلیاردی خرج نمی شود ، هیچ مسئولی از آنها تقدیر و تشکر نمی کند. از قضا دوربین و میکروفن صدا و سیما هم هیچ وقت به سراغ آنها نخواهد رفت . چون در دسته بندی های جدید این گروه از زنان در گروه زنان تاثیر گذار نیستند ، بلکه تاثیر نگذارند.

قیمت بک لینک و رپورتاژ

کمتر کسی میدونه که سریعترین راه خرید دلار، خرید تتر هستش. چون قیمت هر تتر برابر با ۱ دلاره. تتر در هر لحظه از شبانه روز خرید و فروش میشه و نگرانی نگهداری از دلار کاغذی رو هم نداره. در حال حاضر بزرگترین صرافی که این امکان رو به ایرانی‌ها میده، صرافی نوبیتکس هست. شما در کمتر از سه دقیقه می‌تونین تو این صرافی حساب باز کرده و سریع و آسان به‌ صورت آنلاین دلار بخرین.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان