تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

نگرانی هواداران پرسپولیس از داستان یک عکس

خبرورزشی نوشت: لئاندرو پریرا مهاجم جدید پرسپولیس بامداد امروز وارد تهران شد تا جای خالی لوکادیا را پر کند.

نگرانی هواداران پرسپولیس از داستان یک عکس

یورگن لوکادیا مهاجم هلندی ابتدای فصل با قراردادی به پرسپولیس پیوست و عملکردی فوق العاده داشت. او توانست در 9 بازی 6 گل برای پرسپولیس به ثمر برساند و در صدر جدول گلزنان لیگ برتر قرار بگیرد. لوکادیا پیش از هفته یازدهم و به دلایلی تهران را ترک کرد و دیگر برنگشت. او ابتدا مریضی همسرش را بهانه کرد اما عکس های منتشر شده از او نشان می دهد بهانه‌ای اتفاقات دیگری بود.

پس از جدایی لوکادیا، مدیران پرسپولیس به دنبال جانشین او گشتند تا با لئاندرو پریرا مهاجم گامبا اوزاکا ژاپن به توافق رسیدند. این مهاجم برزیلی بامداد امروز وارد تهران شد و قرار است به زودی در تست های پزشکی سرخپوشان شرکت کند.

اما نکته قابل توجه محل استقبال مدیران پرسپولیس از لوکادیا و پریرا است. آنها که از فرودگاه امام خمینی وارد ایران شدند، در یک محل خاص عکس یادگاری گرفتند و همین موضوع باعث نگرانی هواداران پرسپولیس شده که نکند این مهاجم برزیلی هم به سرنوشت لوکادیا دچار شود.

عکس یادگاری 2 پرسپولیسی در یک لوکیشن مشترک/ پریرا به سرنوشت لوکادیا دچار می‌شود؟

عکس یادگاری 2 پرسپولیسی در یک لوکیشن مشترک/ پریرا به سرنوشت لوکادیا دچار می‌شود؟

بیشتر بخوانید:

251254

قیمت بک لینک و رپورتاژ

کمتر کسی میدونه که سریعترین راه خرید دلار، خرید تتر هستش. چون قیمت هر تتر برابر با ۱ دلاره. تتر در هر لحظه از شبانه روز خرید و فروش میشه و نگرانی نگهداری از دلار کاغذی رو هم نداره. در حال حاضر بزرگترین صرافی که این امکان رو به ایرانی‌ها میده، صرافی نوبیتکس هست. شما در کمتر از سه دقیقه می‌تونین تو این صرافی حساب باز کرده و سریع و آسان به‌ صورت آنلاین دلار بخرین.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان
تبلیغات متنی