تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

پیست اسکی دیزین البرز تعطیل شد

بارش برف طی ۲ روز اخیر به حدی بود که احتمال خطر برای اسکی بازان را افزایش داد و به همین دلیل امروز چهارشنبه پیست‌های دیزین و دربند سر تعطیل شد.

به گزارش تابناک به نقل از ایرنا، رییس هیات مدیره تله کابین دربندسر تهران و بهره بردار پیست بین المللی اسکی دیزین استان البرز اعلام کرد: بارش شدید برف و سقوط پی در پی بهمن سبب تعطیلی پیست‌های بین المللی اسکی دیزین و دربند سر شد.

محمد کیاشمشکی با بیان اینکه پیست دیزین امسال برای نخستین بار شاهد بارش خیلی خوب برف است، افزود: بارش برف طی 2 روز اخیر به حدی بود که احتمال خطر برای اسکی بازان را افزایش داد و به همین دلیل امروز چهارشنبه پیست‌های دیزین و دربند سر تعطیل شد.

وی در خصوص وضعیت پیست دیزین تصریح کرد: هفته گذشته به رغم اینکه برف کمتری در پیست داشتیم، اما به صورت آزمایشی بازگشایی شد، ولی اکنون میزان برف در پیست دیزین به 120 سانتی متر رسیده که شرایط مطلوبی برای اسکی بازان است و امیدواریم با آماده سازی پیست، برای فردا پنجشنبه بازگشایی شود.

پیست دیزین با ارتفاع بین 2 هزار و 650 تا سه هزار و 600 متر از سطح دریا، واقع در فاصله 70 کیلومتری شمال کرج دارای سه تله کابین، 2 خط تله سیژ، هفت تله اسکی بشقابی و یک تله اسکی چکشی است.

در پیست بین المللی دیزین 2 هتل، 19 کلبه و پنج رستوران وجود دارد.

قیمت بک لینک و رپورتاژ

کمتر کسی میدونه که سریعترین راه خرید دلار، خرید تتر هستش. چون قیمت هر تتر برابر با ۱ دلاره. تتر در هر لحظه از شبانه روز خرید و فروش میشه و نگرانی نگهداری از دلار کاغذی رو هم نداره. در حال حاضر بزرگترین صرافی که این امکان رو به ایرانی‌ها میده، صرافی نوبیتکس هست. شما در کمتر از سه دقیقه می‌تونین تو این صرافی حساب باز کرده و سریع و آسان به‌ صورت آنلاین دلار بخرین.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان
تبلیغات متنی