تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

سرپرست روابط عمومی انجمن پیکل بال کشور مشخص شد

سرپرست خبرآنلاین در آذربایجان‌غربی، سرپرست روابط عمومی انجمن پیکل بال کشور شد.

سرپرست روابط عمومی انجمن پیکل بال کشور مشخص شد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، رشته ورزشی پیکل بال یکی از رشته‌های مهیج ورزشی که در المپیک 2028 نیز حضور خواهدداشت، چند وقتی است فعالیت خود را در ایران آغاز کرده و با تکمیل اعضای این انجمن زیر نظر فدراسیون انجمن‌های ورزشی و نمایندگان استانی در حال گسترش است.

به تازگی، طی حکمی از سوی حسن مهاجر منقوش رییس انجمن پیکل بال ایران سینا پسران افشاریان از خبرنگاران و فعالان حوزه ورزش و سرپرست خبرگزاری خبرآنلاین در استان آذربایجان‌غربی به عنوان سرپرست کمیته روابط عمومی انجمن پیکل بال ایران منصوب شد.

همچنین اکبر نصیری به عضو کمیته اجرایی انجمن پیکل بال ایران منصوب شد و پیش از این رامین امید باراندوزی نیز به عنوان سرپرست امور استان های انجمن پیکل بال ایران منصوب شده بود.

با این انتصاب تعداد ارومیه های انجمن پیکل بال ایران به سه نفر رسید.

هم اکنون نمایندگان پیکل بال بیش از 10 استان کشور معرفی شده است.

بیشتر بخوانید:

251254

قیمت بک لینک و رپورتاژ

کمتر کسی میدونه که سریعترین راه خرید دلار، خرید تتر هستش. چون قیمت هر تتر برابر با ۱ دلاره. تتر در هر لحظه از شبانه روز خرید و فروش میشه و نگرانی نگهداری از دلار کاغذی رو هم نداره. در حال حاضر بزرگترین صرافی که این امکان رو به ایرانی‌ها میده، صرافی نوبیتکس هست. شما در کمتر از سه دقیقه می‌تونین تو این صرافی حساب باز کرده و سریع و آسان به‌ صورت آنلاین دلار بخرین.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان