تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

تا یک سال و نیم دیگر خبری از جام نیست!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به توقف تیمش مقابل آلومینیوم اراک واکنش نشان داد.

تا یک سال و نیم دیگر خبری از جام نیست!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، یحیی گل‌محمدی پس از توقف پرسپولیس مقابل آلومینیوم در نشست خبری اظهار داشت: «قضیه اصلاً فوتبالی پیش نمی‌رود. متأسفانه اتفاقاتی که می‌افتد بودار و مشکوک است. شاید اگر من سرمربی این تیم نبودم، این اتفاقات نمی‌افتاد.»
او افزود:« آقای تاج! آقای افشاریان! آقای سازمان لیگ! آقای درویش! همه گوش کنید. ما جام اصلی را هفته هفتم گرفتیم. از این جام‌های فلزی زیاد در باشگاه داریم. احتیاج به این جام‌ها نداریم. ما جام شرف را بردیم. بازیکنان ما ثابت کردند که بهترین هستند و باشرف. یک سال و نیم من با این تیم قرارداد دارم و هیچکس هم نمی‌تواند من را تکان دهد؛ نه درویش و نه هیئت مدیره. چون مردم پشت تیم هستند. آقایان! من یک سال و نیم جام نمی‌گیرم. هواداران عزیز، می‌دانم چه حس و حالی دارید، ولی یک سال و نیم از جام خبری نیست.»
سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: «از هفته بعد هم با تیم امید در مسابقات حاضر می‌شویم! مگر اینکه حکم اخراج من را از بالا بالاها بدهند که من را بردارند. از باشگاه ما این اتفاق نمی‌افتد. متأسفانه در این هفته‌های اخیر اتفاقاتی می‌افتد هم داخل تیم و هم بیرون تیم. این هم متأسفانه وضعیت داوری است.»
گل‌محمدی یادآور شد: «می‌دانند چه کسی را برای داوری بگذارند. وقتی اسم منصوریان آمد یکی از من پرسید چطور داوری است، اما من فقط سر تکان دادم. می‌دانند چه کسانی را برای داوری بازی بگذارند. واقعا جای تأسف دارد برای کسانی که تصمیم گرفتند این اتفاق برای داوری بیفتد، ولی یکسری چیزهاست که بین پرسپولیس و مردم است که نمی‌توانید آنها را بگیرید.»
او همچنین تأکید کرد: «ممکن است جام‌های فلزی را بگیرید، اما شرف، غیرت و مردانگی را هیچ وقت نمی‌توانید از این تیم بگیرد، چون مردم پشت تیم هستند. این تیم حکومتی نیست، تیم مردمی است. حالا بزنید و بکوبید و فلان؛ همه چیز برای مردم مشخص است. ادامه بدهید؛ هیچ اتفاقی برای این تیم بزرگ نمی‌افتد. خودتان را خراب می‌کنید و خودتان را بین مردم از بین می‌برید. من صحبت فوتبالی ندارم. همینطور ادامه می‌دهیم و ان‌شاءالله ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد.»
سرمربی تیم فوتبال پرسپولی در پایان گفت: «هیچ‌کس اراده‌ای ندارد یک تیم خاص قهرمان شود، فقط اراده این است که تیم ما نتیجه نگیرد آنهم چون من سرمربی این تیم هستم. همین! خیلی واضح و روشن گفتم.»

بیشتر بخوانید:

251254

قیمت بک لینک و رپورتاژ

کمتر کسی میدونه که سریعترین راه خرید دلار، خرید تتر هستش. چون قیمت هر تتر برابر با ۱ دلاره. تتر در هر لحظه از شبانه روز خرید و فروش میشه و نگرانی نگهداری از دلار کاغذی رو هم نداره. در حال حاضر بزرگترین صرافی که این امکان رو به ایرانی‌ها میده، صرافی نوبیتکس هست. شما در کمتر از سه دقیقه می‌تونین تو این صرافی حساب باز کرده و سریع و آسان به‌ صورت آنلاین دلار بخرین.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان
تبلیغات متنی