تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

۲۳۰ نیاز فناورانه صنایع استان سمنان شناسایی شد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان به حوزه دانش بنیان اشاره و اضافه کرد: طی یکسال گذشته، ۲۳۰ نیاز فناورانه در راستای کمک فناورانه به بنگاه‌های تولیدی و صنعتی شناسایی و هشت نیاز فناورانه رفع شده است.

230 نیاز فناورانه صنایع استان سمنان شناسایی شد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان ،محمدرضا باقری ابراز داشت: طی یکسال گذشته، زون های تخصصی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی برای استقرار شرکت‌ها و واحدهای دانش بنیان ایجاد شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان با اشاره به اینکه امسال 16 واحد صنعتی مستعد دانش بنیان شدن شناسایی شد، افزود: 53 واحد دانش بینان در شهرک ها و نواحی صنعتی استان سمنان مستقر هستند که 9 واحد در سال 1401 دانش بنیان شدند.

وی ادامه داد: امسال با حمایت شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان، 12 شرکت‌ دانش‌بنیان در تورهای صنعتی حضور یافتند و برای 11 شرکت فناور در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرک صنعتی سمنان نمایشگاه دائمی راه‌اندازی شده است.

باقری با بیان اینکه شرکت‌های دانش‌بنیان نوپا نیازمند حمایت‌های جدی‌تری هستند، اضافه کرد: در قالب فن بازار منطقه‌ای به 16 شرکت دانش‌بنیان به‌منظور بازاریابی کمک شده است.

قیمت بک لینک و رپورتاژ

کمتر کسی میدونه که سریعترین راه خرید دلار، خرید تتر هستش. چون قیمت هر تتر برابر با ۱ دلاره. تتر در هر لحظه از شبانه روز خرید و فروش میشه و نگرانی نگهداری از دلار کاغذی رو هم نداره. در حال حاضر بزرگترین صرافی که این امکان رو به ایرانی‌ها میده، صرافی نوبیتکس هست. شما در کمتر از سه دقیقه می‌تونین تو این صرافی حساب باز کرده و سریع و آسان به‌ صورت آنلاین دلار بخرین.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان
تبلیغات متنی