تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

عربستان ۱۱ هزار مهاجر را اخراج کرد

مقامات عربستان سعودی از اخراج بیش از ۱۱ هزار مهاجر متخلف قوانین اقامتی در این کشور خبر دادند و عنوان کردند که مجموع مهاجرانی که در حال حاضر مشمول اجرای این مقررات هستند به ۲۴ هزار و ۲۴۶ نفر می‌رسد.

 

به گزارش تابناک به نقل از عربی 21، وزارت کشور عربستان اعلام کرد: «16 هزار و 288 متخلف قوانین اقامت و کار و امنیت مرزی طی یک هفته در یک عملیات میدانی مشترک در سرتاسر عربستان بازداشت شدند.»

این وزارتخانه تأکید کرد: «از 24246 متخلف، 16624 نفر برای اخذ مدارک سفر به هیئت‌های دیپلماتیک و 1754 نفر برای تکمیل رزرو سفر ارجاع داده شدند و 11522 متخلف نیز اخراج شدند.»

وزارت کشور عربستان دستگیری 19 نفر را که در انتقال، اسکان و اشتغال این متخلفان و سرپوش گذاشتن بر آن دست داشتند تأیید کرد.

قیمت بک لینک و رپورتاژ

کمتر کسی میدونه که سریعترین راه خرید دلار، خرید تتر هستش. چون قیمت هر تتر برابر با ۱ دلاره. تتر در هر لحظه از شبانه روز خرید و فروش میشه و نگرانی نگهداری از دلار کاغذی رو هم نداره. در حال حاضر بزرگترین صرافی که این امکان رو به ایرانی‌ها میده، صرافی نوبیتکس هست. شما در کمتر از سه دقیقه می‌تونین تو این صرافی حساب باز کرده و سریع و آسان به‌ صورت آنلاین دلار بخرین.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان