تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

چراغ سبز سردار به سرمربی سابق تراکتور

مهاجم ملی پوش ایرانی برای بازگشت به لیگ روسیه فکر می کند.

چراغ سبز سردار به سرمربی سابق تراکتور

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ آینده سردار آزمون مهاجم ملی پوش کشورمان در باشگاه بایرلورکوزن در هاله ای از ابهام قرار دارد و در یک هفته گذشته شایعات درباره آینده این بازیکن مطرح شد.

طبق گزارش رسانه های آلمان باشگاه مارسی فرانسه برای جذب سردار آزمون ابراز علاقه کرده و همچنین باشگاه گالاتاسرای ترکیه هم به دنبال این بازیکن ایرانی است.

در همین رابطه آرماند دورن مدیر برنامه‌های سردار آزمون در مصاحبه با سایت RB Sport درباره بازگشت احتمالی سردار به روسیه، گفت: هنوز پیشنهادی از روسیه برای سردار آزمون دریافت نکردیم اما این بازیکن آماده است تا پیشنهادها را درنظر بگیرد.

هفته پیش مطرح شد قربان بردیف سرمربی سابق تراکتور و کنونی سوچی روسیه به دنبال جذب سردار آزمون است تا ستاره ایرانی بار دیگر زیرنظرش کار کند.

آزمون پیش از این در باشگاه های روبین کازان و روستوف زیرنظر بردیف کار کرده بود.

258 258

قیمت بک لینک و رپورتاژ

کمتر کسی میدونه که سریعترین راه خرید دلار، خرید تتر هستش. چون قیمت هر تتر برابر با ۱ دلاره. تتر در هر لحظه از شبانه روز خرید و فروش میشه و نگرانی نگهداری از دلار کاغذی رو هم نداره. در حال حاضر بزرگترین صرافی که این امکان رو به ایرانی‌ها میده، صرافی نوبیتکس هست. شما در کمتر از سه دقیقه می‌تونین تو این صرافی حساب باز کرده و سریع و آسان به‌ صورت آنلاین دلار بخرین.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان
تبلیغات متنی