تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

در مسیر رشد

شرکت خدمات ارتباطی رایتل در سه ماهه سوم سال ۱۴۰۱، سهم ۷ درصدی مصرف اینترنت همراه کشور و سهم ۴ درصدی مشترکین را در کارنامه خود به ثبت رساند.

در مسیر رشد

به گزارش روابط عمومی رایتل، این اپراتور برای چهارمین دوره متوالی پس از زمستان 99 رشد سهم بازار صعودی را تجربه کرد و در این چهار دوره سهم بازار خود را به 4 درصد رساند.

از مهم‌ترین عوامل افزایش سهم بازار رایتل می‌توان به توسعه مستمر شبکه این اپراتور، تعرفه‌های مقرون به‌صرفه و تنوع بسته‌های اینترنت نسبت به رقبا اشاره کرد. در حالی که سهم بازار رایتل 4 درصد است، این اپراتور سهم مصرف اینترنت همراه خود را به 7 درصد افزایش داد که نسبت به سه ماهه دوم سال جاری، 70 درصد رشد داشته است.

کیفیت مطلوب شبکه رایتل و تعرفه‌های مقرون به‌صرفه، باعث اقبال مشترکین به مصرف دیتای این اپراتور شده است.

گفتنی است تعداد مشترکین رایتل در پاییز 1401 نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از 17 درصد رشد داشته است. همچنین مصرف اینترنت و درآمد خدمات این اپراتور نیز به ترتیب 32 و 38 درصد افزایش یافته است.

قیمت بک لینک و رپورتاژ

کمتر کسی میدونه که سریعترین راه خرید دلار، خرید تتر هستش. چون قیمت هر تتر برابر با ۱ دلاره. تتر در هر لحظه از شبانه روز خرید و فروش میشه و نگرانی نگهداری از دلار کاغذی رو هم نداره. در حال حاضر بزرگترین صرافی که این امکان رو به ایرانی‌ها میده، صرافی نوبیتکس هست. شما در کمتر از سه دقیقه می‌تونین تو این صرافی حساب باز کرده و سریع و آسان به‌ صورت آنلاین دلار بخرین.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان
تبلیغات متنی