تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

کلنگ زنی طرح توسعه واحد تولیدی صبا ظرف بروجرد

طرح توسعه واحد تولیدی صبا ظرف بروجرد با حضور استاندار لرستان کلنگ زنی شد .

کلنگ زنی طرح توسعه واحد تولیدی صبا ظرف بروجرد

به گزارش خبرآنلاین لرستان ،استاندار لرستان در مراسم آیین کلنگ زنی این واحد تولیدی گفت : شرکت صبا ظرف از تولیدکنندگان مهم استان لرستان است که در حال حاضر با فعالیت مطلوبی که دارد 150 نفر در آن مشغول بکار هستند.
فرهاد زیویار گفت : این شرکت در 10 سال گذشته بعنوان کارآفرین نمونه استان و صادر کننده برتر کشور معرفی شده است بنابراین این چنین واحدهای تولیدی موفقی در استان می بایست حمایت شوند تا در طرحهای توسعه خود نیز طبق برنامه ریزی موفق عمل نمایند.


وی با اشاره به طرح توسعه در این کارخانه اظهار کرد: طرح توسعه با اعتباری بالغ بر 60 میلیارد تومان با اشتغال زایی بیش از 50 نفر آغاز میشود .
استاندار لرستان افزود : طبق زمان بندی این طرح در مدت 24 ماه تکمیل و در این واحد انواع لوازم برقی چرخ گوشت . خورد کن و اتو ... تولید میشود.

46

قیمت بک لینک و رپورتاژ

کمتر کسی میدونه که سریعترین راه خرید دلار، خرید تتر هستش. چون قیمت هر تتر برابر با ۱ دلاره. تتر در هر لحظه از شبانه روز خرید و فروش میشه و نگرانی نگهداری از دلار کاغذی رو هم نداره. در حال حاضر بزرگترین صرافی که این امکان رو به ایرانی‌ها میده، صرافی نوبیتکس هست. شما در کمتر از سه دقیقه می‌تونین تو این صرافی حساب باز کرده و سریع و آسان به‌ صورت آنلاین دلار بخرین.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان
تبلیغات متنی