تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

واکنش مدودف به سناریوی کُره برای اوکراین

ایسنا نوشت:رئیس‌جمهوری پیشین روسیه، گمانه‌زنی کی‌یف مبنی بر اینکه گفته می‌شود غرب آماده تجزیه اوکراین «طبق سناریوی کره» است را به عنوان اولین گام برای «به رسمیت شناختن واقعیت‌های ارضی موجود» توصیف کرد.

واکنش مدودف به سناریوی کُره برای اوکراین

«دیمیتری مدودف» معاون شورای امنیت روسیه که سابقا نخست‌وزیر و رئیس جمهوری این کشور هم بوده، سه‌شنبه در کانال تلگرام خود نوشت: گرچه مشخص است که این گمانه‌زنی‌ها درباره «سناریوی کره» صرفا ‌خیالی واهی است و فقط مصرف داخلی دارد.

مدودف تاکید کرد: اما در اینجا چیز دیگری وجود دارد که قابل توجه است. کی‌یف در واقع به این اشاره کرده است که هیچ پیروزی‌ای وجود ندارد. در بهترین حالت، تقسیم این کشور به چند بخش دنبال خواهد شد. اما در واقع، این اولین گام برای به رسمیت شناختن واقعیت‌هایی است که در عمل ایجاد شده است.

او به تقسیم شبه جزیره کره در امتداد «مدار 38 درجه شمالی» اشاره کرد که به ایجاد منطقه غیرنظامی‌شده میان کره‌شمالی و کره‌جنوبی و تشکیل این دو کشور مستقل منجر شد.

مدودف تاکید کرد: در این بین، دونباس و سایر مناطق به بخشی از روسیه تبدیل شده است؛ روسیه‌ای که بزرگترین کشور با حاکمیت کامل و مهیب‌ترین سلاح‌هاست.

پیش از این، الکسی آرستویچ، مشاور سابق رئیس دفتر ریاست جمهوری اوکراین گفته بود که اوکراین توانایی کسب پیروزی را ندارد و کشورهای غربی آماده اجرای مفهوم "دو کره" در این منطقه هستند. پیش از آن، الکسی دانیلوف، دبیر شورای امنیت ملی و دفاع اوکراین ادعا کرد که ممکن است به کی‌یف «گزینه کره‌ای» برای حل و فصل پیشنهاد شود که معادل «مدار 38 درجه شمالی» است.

دیمیتری پسکوف، سخنگوی ریاست جمهوری روسیه هم، چنین اظهاراتی را شلوغ‌کاری رسانه‌ها دانست. همچنین ماریا زاخارووا، سخنگوی وزارت خارجه روسیه با رد اظهارات الکسی دانیلوف مبنی بر اینکه روسیه ممکن است یک «گزینه کره‌ای» به اوکراین پیشنهاد کند را شایعات و حدس و گمان‌های دور از ذهن خواند.

311311

قیمت بک لینک و رپورتاژ

کمتر کسی میدونه که سریعترین راه خرید دلار، خرید تتر هستش. چون قیمت هر تتر برابر با ۱ دلاره. تتر در هر لحظه از شبانه روز خرید و فروش میشه و نگرانی نگهداری از دلار کاغذی رو هم نداره. در حال حاضر بزرگترین صرافی که این امکان رو به ایرانی‌ها میده، صرافی نوبیتکس هست. شما در کمتر از سه دقیقه می‌تونین تو این صرافی حساب باز کرده و سریع و آسان به‌ صورت آنلاین دلار بخرین.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان
تبلیغات متنی