باربری مازندران
آکام آتا
باربری مازندران
آکام آتا

خریداران ارز غیب شدند/ دلار در صف فروش

مدیر تالار ارز خدماتیِ مرکز مبادله ارز و طلا با بیان اینکه کاهش تب خرید را در تالار حواله مرکز مبادله و نیما داشتیم، افزود: پنجشنبه، صف عرضه کنندگان ارز در این تالار و در بخش کالاهای اساسی خیلی پررنگ بود.

خریداران ارز غیب شدند/ دلار در صف فروش

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، توکلی در یک برنامه تلویزیونی افزود: پنجشنبه در بازار نیما, 212 میلیون و 300 هزار یورو عرضه داشتیم که فقط برای 45 میلیون و 400 هزار یوروی آن متقاضی بود که معامله انجام شد.

وی اضافه کرد:، اما در تالار حواله مرکز مبادله ارز و طلای ایران هم 240 میلیون و 300 هزار یورو عرضه وجود داشت که فقط برای 30 میلیون آن مشتری وجود داشت که مورد معامله قرار گرفت.

مدیر تالار ارز خدماتیِ مرکز مبادله ارز و طلا گفت: در بخش خدماتی هم همان طور که قول دادیم مبنی بر این که هر کس که نیازی داشته باشد در حوزه ارز برای مباحث ارتباطات بین المللی خود، برای سفر یا سایر مصارفی که مشخص، احصاء و مصوب شده ما همچنان لطف خدا شاملمان بوده که توانستیم این نیاز را پاسخ دهیم.

آقای توکلی ادامه داد: چهارشنبه 10 اسفند برای 1039 نفری که به شعبات اصلی بانک ملی مراجعه کردند به ارزش 519 هزار دلار تخصیص دادیم و برای پنجشنبه 11 اسفند هم همکارانم در بانک ملی توانستند برای 1291 نفر به ارزش 642 هزار دلار ارز تخصیص دهند.

وی افزود: برای ارز دانشجویی و سایر مصارف هم حدود 44 هزار دلار مشتری داشتیم که به شعبات بانک ملی ما مراجعه کردند.

مدیر تالار ارز خدماتیِ مرکز مبادله ارز و طلا گفت: کسانی که متقاضی خرید ارز هستند برای ارز مسافری به همه شعبات ارزی بانک ملی ایران می‌توانند در سطح کشور مراجعه کنند و پرداخت ریال داشته باشند و رسیدش را به پشت گِیت فرودگاه تحویل دهند و ارز بگیرند، ولی برای سایر مصارف فقط 70 شعبه ارزی منتخب وجود دارد که اسامی آن‌ها بر روی سایت بانک ملی ایران ذکر شده و می‌توانند برای دریافت ارز به آن‌ها مراجعه کنند.

223225

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
تبلیغات متنی