هشدار نارنجی برای سامانه بارشی در تهران

ایرنا نوشت: مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران اعلام کرد: با توجه به فعالیت سامانه بارشی برای روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در پایتخت هشدار نارنجی هوا صادر شده‌است.

هشدار نارنجی برای سامانه بارشی در تهران

حامد یزدی مهر روز چهارشنبه با بیان اینکه طی هشدار صادر شده فعالیت سامانه بارشی از عصر چهارشنبه در ارتفاعات و روز پنجشنبه در سطح استان تهران قوت می گیرد، اعلام کرد: از مخاطرات این سامانه بارشی رگبار و رعدو برق و وزش باد و بارش تگرگ در مناطق مستعد پیش بینی شده است.

️وی به وقوع برف و کولاک در ارتفاعات بالادست نیز اشاره و خاطرنشان کرد: از همه کوهنوردان حرفه ای و آماتور می خواهیم از صعود به ارتفاعات خودداری کنند.

️مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران در ادامه به احتمال آبگرفتگی معابر اشاره کرد و اظهار داشت: احتمال جاری شدن روان آب نیز دور از انتظار نیست.

️یزدی مهر ادامه داد: با توجه به پیش بینی احتمال اختلال تردد در جاده های کوهستانی از مردم می خواهیم ضمن رعایت نکات ایمنی جاده های کوهستانی در صورت ضرورت نداشتن از تردد خودداری کنند.

این مسئول در خصوص احتمال وزش باد شدید و گاهی تندبادهای لحظه ای برای روزهای پنجشنبه و جمعه هشدار داد و یادآور شد: توصیه مدیریت بحران این است که مردم مراقب سازه های سست باشند و با توجه به احتمال سقوط اشیا از قرار گرفتن کنار تابلوهای تبلیغاتی و ساختمان های نیمه کاره و درختان اجتناب کنند.

بیشتر بخوانید:

با تایید شورای شهر اتوبوس سوار شدن در تهران گران شد

نرخ کرایه اتوبوس و تاکسی‌های پایتخت فردا تعیین می‌شود

271 35

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان